SONY SRS-XB43

83 %
Stars
(11 hodnocení)

Běžná výdrž baterie (hod.): 24 Napájení: vestavěný akumulátor Bezdrátové připojení: Bluetooth; NFC Rádio: NE USB : ANO Vstup AUX: ANO Příjem telefonních hovorů: ANO Odolnost: IP67 Podpora nabíjení mobilního telefonu: ANO Barva: černá Označení BT připojení: SRS-XB43 Velikost: 33 cm Provedení výrobku: černá barva Reproduktor SRS-XB43 spojuje hluboké, úderné basy s čistými vokály, se kterými dosáhnete zvuku jako na festivalu. Navíc přidává blikající světla – a párty může začít. » Zvuk... Celý popis

Koupit za 3 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Běžná výdrž baterie (hod.): 24

Napájení: vestavěný akumulátor

Bezdrátové připojení: Bluetooth; NFC

Rádio: NE

USB : ANO

Vstup AUX: ANO

Příjem telefonních hovorů: ANO

Odolnost: IP67

Podpora nabíjení mobilního telefonu: ANO

Barva: černá

Označení BT připojení: SRS-XB43

Velikost: 33 cm

Provedení výrobku: černá barva

Reproduktor SRS-XB43 spojuje hluboké, úderné basy s čistými vokály, se kterými dosáhnete zvuku jako na festivalu. Navíc přidává blikající světla – a párty může začít.

» Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK

» Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit doplněná výškovým reproduktorem pro čisté vokály

» Oživte svůj večírek blikajícími světly

» Vodotěsný a prachotěsný (krytí IP67)

» Výdrž baterie až 24 hodin (EXTRA BASS™: Až 14 hodin)

Zvuk, který stojí za to sdílet

Bezdrátový reproduktor SRS-XB43 v sobě spojuje úderné basy a čisté vokály, díky kterým si užijete ten správný festivalový zvuk. Je odolný a snadno se používá, takže se můžete plně soustředit na párty.

Objevte model SRS-XB43

Seznamte se s některými funkcemi a technologiemi, kterými se model SRS-XB43 vyznačuje.

Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli

Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují v kombinaci s dvoupásmovým systémem reproduktorů nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Zvuk

Reproduktor SRS-XB43 byl navržen tak, aby nabízel neodolatelnou kombinaci hlubokých, rezonujících basů a čistých, přirozených vokálů.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?

Na rozdíl od kruhové membrány u běžných reproduktorů je nově vyvinutá jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit modelu XB43 opatřena téměř pravoúhlou membránou.

Jak to funguje?

Hranatý tvar jednotky umožňuje maximalizovat plochu membrány, a přispívá tak ke zvýšení akustického tlaku pro říznější basy, ale poskytuje také možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování stejného tlaku. Výsledkem je menší zkreslení a čistší vokály.

Maximální kvalita zvuku

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit není jediným důvodem, proč přenosný reproduktor SRS-XB43 zní tak dobře – uvnitř se totiž ukrývá celá řada vysoce výkonných zvukových technologií.

Výškový reproduktor zlepšuje čistotu vokálů

Dvoupásmový systém reproduktorů modelu XB43 kombinuje basový reproduktor pro nízké a střední frekvence se speciálním výškovým reproduktorem pro vyšší kmitočtová pásma. Umožňuje tak dosáhnout výjimečné čistoty vokálů.

Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu

Odolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Postranní pasivní zářiče

Optimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.

Uslyšíte hudbu jako naživo

Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUK

Reproduktory modelu SRS-XB43 byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Naše hranaté reproduktory s technologií DSP vysílají hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.

Zcela prachotěsný, vodotěsný a omyvatelný

Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB43 vzít na pláž, do lesa, na poušť nebo kamkoli jinam – nepřestane hrát ani v prašném prostředí. Je vodotěsný a odolá i slané vodě, takže se nemusíte obávat ho používat ani u moře či u bazénu, a není žádný problém ho umýt.

Dlouhá životnost baterie

Až 24hodinová výdrž baterie znamená, že reproduktor SRS-XB43 na večírku vydrží déle než vy. I v režimu EXTRA BASS™ se zapnutými světly si užijete až 14 hodin zábavy.

Rozsviťte večírek

Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB43 je vybaven osvětlením výškového reproduktoru a barevnými světelnými proužky, které dohromady blikají do rytmu. Barvu proužkového světla můžete měnit tak, aby odpovídalo vaší náladě.

Pořádně to roztočte s funkcí Party Connect

S funkcí Party Connect si můžete užít skladby z více reproduktorů. S technologií BLUETOOTH® propojíte až 100 reproduktorů a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tančit do rytmu. Vyberte vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center

Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Aplikace Fiestable

Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB43 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.

Jednoduché ovládání

Reproduktor SRS-XB43 byl navržen především pro příjemné a praktické použití, abyste si mohli vychutnávat hudbu všude, kde chcete, a bez komplikací.

Telefonování v režimu handsfree

Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Postavte ho na výšku nebo položte na bok

Ať už umístíte reproduktor SRS-XB43 na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže se na něj vždy najde místo všude, kde si chcete udělat párty.

Streamujte hudbu pomocí BLUETOOTH® a NFC™

Technologie NFC (Near Field Communication) Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se reproduktoru zařízením s technologií NFC a dosáhnete rychlého připojení: poté můžete streamovat hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a je to.

Nabíjecí porty USB Type-C® a USB

Reproduktor SRS-XB43 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C®. Pokud vašemu smartphonu začne docházet energie, stačí ho zapojit do portu USB reproduktoru a baterii dobít. Součástí dodávky je také napájecí adaptér AC, který vám umožní přehrávat hudbu, aniž byste si museli dělat starosti s výdrží baterie – a navíc poskytuje další praktický způsob nabíjení reproduktoru XB43.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 2.950

Výška (cm): 12.30

Šířka (cm): 32.50

Hloubka (cm): 11.70

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 3.200

Výška (cm): 15.20

Šířka (cm): 36.40

Hloubka (cm): 19.80

EAN: 4548736109414

Záruční doba: 24 měsíců

Přenosný reproduktor, hudba přes Bluetooth, NFC pro rychlé připojení, zvuk EXTRA BASS, app Music Center pro ovládání, funkce Party Connect, světelné efekty, odolnost IP67, handsfree, výdrž baterie 24 hod.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud