Špičkové ochranné sklo, které bezchybně nalepí i ten největší nešika. SPIGEN GLAS.tR EZ FIT 2pack Méně času, dokonale jednoduchá aplikace skla, které bude zaručeně rovně. A bez bublin. To je nejnovější EZ FIT, který je dodáván s inovativním montážním rámečkem navrženým tak, aby eliminoval čas zbytečný k dosažení správného vyrovnání skla. Jednoduše umístěte rámeček přes telefon, stiskněte střed a sledujte, jak sklo přilne na displej. Chraňte obrazovku tvrdostí 9H s nejnovější a nejjednodušší technologií... Celý popis

Koupit za 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Špičkové ochranné sklo, které bezchybně nalepí i ten největší nešika.
SPIGEN GLAS.tR EZ FIT 2pack

Méně času, dokonale jednoduchá aplikace skla, které bude zaručeně rovně. A bez bublin. To je nejnovější EZ FIT, který je dodáván s inovativním montážním rámečkem navrženým tak, aby eliminoval čas zbytečný k dosažení správného vyrovnání skla. Jednoduše umístěte rámeček přes telefon, stiskněte střed a sledujte, jak sklo přilne na displej. Chraňte obrazovku tvrdostí 9H s nejnovější a nejjednodušší technologií montáže.
Vlastnosti ochranného skla SPIGEN

Dokonale jednoduchý rámeček pro dokonalou instalaci, který umožňuje umístit sklo dokonale na střed
Prémiová trvanlivost tvrzeného skla s tvrdostí 9H a tloušťkou pouze 0,3mm
Skla jsou kompatibilní se všemi pouzdry Spigen (** Poznámka: Není kompatibilní se Spigen Thin Fit 360 / Ultra Hybrid 360 a podobnými 360° kryty)
Oleofobní povlak pro každodenní odolnost proti otiskům prstů

Obsah balení:
2x Ochranné sklo2x Instalační rámeček2x aplikační sada1x stěrka
Proč používat skla s instalačním rámečkem SPIGEN? Video nám odpoví:

Video návod na lepení skla s montážním rámečkem SPIGEN GLAS.tR:
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud