Herní strategický plánek pro fantasy karetní deskové hry z edice Summoner Wars - tvrdá a kvalitní herní podložka z 2,5 mm silného kartonu, která může nahradit papírový plán ze základní sady, abyste si bitvu víc užili. Summoner Wars (Války Vyvolávačů) je vzrušující karetní hra znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde budete vystupovat v rolích mýtických Vyvolavačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám... Celý popis

Koupit za 275 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Herní strategický plánek pro fantasy karetní deskové hry z edice Summoner Wars - tvrdá a kvalitní herní podložka z 2,5 mm silného kartonu, která může nahradit papírový plán ze základní sady, abyste si bitvu víc užili.

Summoner Wars (Války Vyvolávačů) je vzrušující karetní hra znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde budete vystupovat v rolích mýtických Vyvolavačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele. Kromě bojových jednotek budete mít k dispozici i kamenné zdi, které budou vaše jednotky chránit v boji a také budou sloužit jako magické portály k povolávání nových jednotek na bojiště. Shromážděte mocné vojsko a vrhněte ho proti protivníkovi, sesílejte mocná kouzla a zničte všechny, kdo se vám opováží protivit!

Rozměry dětské hračky (š v h): 19,5 x 19,5 x 3 cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky

Hračka je vhodná pro děti od 8 let

-jšv-
Zobrazit více

Články odjinud