Swissten temperované sklo iPhone X/XS Ultratenké ochranné temperované sklo vyrobené ze silikonu je určeno k ochraně smartphonů značky Apple. Velikostně sedne perfektně na iPhone X a XS. Díky jeho zaobleným hranám, které dokonale kopírují tvar displeje, se pod sklo nedostane prach ani drobná textilní vlákna a nebudou na něm patrné otisky prstů. Veškeré nečistoty a tekutiny, které by mohly citlivý displej poškodit, jsou navíc odpuzovány oleofobní vrstvou, jíž je sklo napuštěno. Nestane se vám, že... Celý popis

Koupit za 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Swissten temperované sklo iPhone X/XS

Ultratenké ochranné temperované sklo vyrobené ze silikonu je určeno k ochraně smartphonů značky Apple. Velikostně sedne perfektně na iPhone X a XS. Díky jeho zaobleným hranám, které dokonale kopírují tvar displeje, se pod sklo nedostane prach ani drobná textilní vlákna a nebudou na něm patrné otisky prstů. Veškeré nečistoty a tekutiny, které by mohly citlivý displej poškodit, jsou navíc odpuzovány oleofobní vrstvou, jíž je sklo napuštěno. Nestane se vám, že byste o oblé hrany skla zavadili a to se poté odchlíplo od displeje.

Jak bezpečně umístit ochranné sklo na displej vašeho smartphonu?

Součástí balení jsou 2 typy utěrek. Jedna je navlhčená a druhá suchá. Vlhkým hadříkem vyčistěte displej a suchým jej důkladně vysušte. Ze skla sundejte ochrannou membránu a umístěte jej na displej tak, aby co nejdokonaleji kopírovalo všechny hrany. Od středu displeje začněte postupně vytlačovat všechny vzduchové bubliny. Hotovo? To je celé.

Klíčové parametry

- Dokonalé přilnutí k displeji.

- Povrchová vrstva odpuzující vodu a nečistoty.

- Plně průhledné sklo.

- Zaoblené rohy umožňující extra pevné přilnutí k povrchu.

- Výjimečná tvrdost povrchu.

- Celá plocha skla podporuje funkci dotykové vrstvy.

Uživatelské hodnocení

Toto ochranné sklo můj iPhone X již několikrát zachránilo před vznikem nevzhledného „pavouka“ na displeji a mě před vysokými náklady na výměnu displeje. Zvykla jsem si na něj natolik, že jej při používání telefonu ani nevnímám, ale ono tam stále je a stále chrání. Jeho pořízení byla jednoznačně dobrá volba.

Oldřiška, Swissten.eu
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud