SWISSTEN OCHRANNÉ SKLO CASE FRIENDLY APPLE IPHONE X/XS ČERNÉ Detailní popis produktu Temperované ochranné sklo s barevným rámečkem na svůj Apple iPhone X/XS nainstalujete velice snadno. Díky speciálně upravenému povrchu nevzniknou mezi sklem a displejem téměř žádné vzduchové bubliny a vlivem dokonale pevného, ale tenkého provedení a lepicí vrstvě po celé ploše skla si můžete být jisti, že ochrana zůstane po celou dobu používání na svém místě. Oleofobní vrstvana skle zaručuje prevenci proti ulpívání... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SWISSTEN OCHRANNÉ SKLO CASE FRIENDLY APPLE IPHONE X/XS ČERNÉ

Detailní popis produktu
Temperované ochranné sklo s barevným rámečkem na svůj Apple iPhone X/XS nainstalujete velice snadno. Díky speciálně upravenému povrchu nevzniknou mezi sklem a displejem téměř žádné vzduchové bubliny a vlivem dokonale pevného, ale tenkého provedení a lepicí vrstvě po celé ploše skla si můžete být jisti, že ochrana zůstane po celou dobu používání na svém místě. Oleofobní vrstvana skle zaručuje prevenci proti ulpívání otisků prstů a vysoká tvrdost zapříčiňuje odolnost proti poškrábání. Hrany ochranného skla jsou rovné, díky tomu perfektně zapadnou do pouzdra telefonu.

Jak na váš smartphone umístit ochranné sklo?
Jestliže máte telefon umístěný v pouzdře, nejprve jej vyjměte. Součástí balení jsou 2 utěrky, suchá a navlhčená, a také samolepící odstraňovač prachu z displeje. Nejprve vlhkou utěrkou očistěte displej, poté jej suchou dokonale osušte a na zbylé nečistoty použijte odstraňovač prachu. Poté sundejte ze skla ochrannou membránu a pevně jej přitiskněte k displeji. Jemně zatlačte na střed a nechte sklo přilnout.

Klíčové parametry
Oleofobní vrstva proti ulpívání otisků prstů.
Odolné vůči poškrábání.
Již žádné bubliny mezi ochranným sklem a displejem.
Velmi citlivý povrch usnadňující práci s dotykovým displejem.
Výjimečně dobře průhledné.
Barevný rámeček usnadňující splynutí skla s displejem telefonu.
Díky rovnému zakončení hran vhodné pro telefony v pouzdře.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud