TCL TS6110

100 %
Stars
(7 hodnocení)

TCL TS6110 SoundBar TCL TS6110 2.1 vás potěší špičkovým zvukem a kvalitním bezdrátovým subwooferem, který se postará o výrazné basy. Propojení soundbaru s televizorem je velmi jednoduché a provádí se prostřednictvím HDMI kabelu (ARC a HDMI-CEC). Díky technologii Bluetooth lze soundbar TCL TS6110 2.1 propojit s televizí zcela bezdrátově. Pro umístění na stěnu či nábytek je k dispozici montážní sada s praktickou šablonou a kvalitně zpracovaným držákem. Soundbar i TV lze ovládat jedním ovladačem, takže... Celý popis

Koupit za 2 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TCL TS6110
SoundBar TCL TS6110 2.1 vás potěší špičkovým zvukem a kvalitním bezdrátovým subwooferem, který se postará o výrazné basy. Propojení soundbaru s televizorem je velmi jednoduché a provádí se prostřednictvím HDMI kabelu (ARC a HDMI-CEC). Díky technologii Bluetooth lze soundbar TCL TS6110 2.1 propojit s televizí zcela bezdrátově. Pro umístění na stěnu či nábytek je k dispozici montážní sada s praktickou šablonou a kvalitně zpracovaným držákem. Soundbar i TV lze ovládat jedním ovladačem, takže je použití celé sestavy velmi intuitivní a komfortní.

Dokonalý prostorový zvuk s Dolby Audio
Díky Dolby Audio vám soundbar TCL TS6110 2.1 poskytne dokonalý prostorový zvuk pro zvýšení prožitku ze sledování. Dolby Laboratories se starají o dodávku kvalitního zvuku v kinematografii. S tímto soundbarem si budete moci tuto kvalitu vychutnat i u vás doma.

Kvalitní subwoofer pro ještě lepší zvuk
Soundbar TCL TS6110 2.1 nabízí bezdrátový subwoofer, který lze umístit do místnosti bez nutnosti propojení se soundbarem pomocí kabelů. Soundbar TCL TS6110 stačí propojit s TV a subwoofer připojit do zásuvky a ihned jej můžete začít používat. Subwoofer lze umístit za sedačku či gauč pro zvýšení filmového prožitku, jelikož nevyžaduje přímou viditelnost na soundbar.

HDMI s funkcí ARC pro jednoduché propojení
Díky HDMI s ARC lze soundbar TCL TS6110 2.1 jednoduše propojit s televizí pomocí HDMI kabelu, díky čemuž je zajištěna podpora vysoce kvalitního zvuku a kompatibilita s velkým množstvím zvukových formátů. Soundbar lez navíc ovládat stejným ovladačem jako propojený televizor, takže je použití velmi pohodlné.

Bezdrátové použití s Bluetooth připojením
Soundbar TCL TS6110 2.1 můžete během krátké chvíle spárovat s širokou škálou chytrých zařízení. Díky Bluetooth připojení je propojení plně bezdrátové, takže můžete bez problémů spárovat svůj telefon a pouštět si prostřednictvím soundbaru TCL TS6110 oblíbené skladby.

TCL TS6110 lze jednoduše umístit na zeď
Při použití soundbaru TCL TS6110 2.1 oceníte možnost postavení na nábytek či zavěšení na zeď. Montážní sada spolu s praktickou šablonou jsou součástí balení. Díky tomu můžete soundbar elegantně nainstalovat přesně podle vašich preferencí.
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Podobné produkty

Články odjinud