Pravidelná kontrola Aby nedošlo k žádnému neštěstí nebo nepříjemné situaci, dochází pravidelně k automatickým kontrolám daného prostředí. V případě, že je něco v nepořádku, dá senzor vědět nejen vám, ale i ostatním chytrým přístrojům, které pak na nenadálou situaci mohou zareagovat. Celý prostor v malíčku Všechna chytrá zařízení, která používají protokol ZigBee mají dosah až 50 m. To znamená, že se u vás doma nenajde místo, kam by ZigBee nedosáhlo. Skvělá stabilita Systém ZigBee je velmi stabilní... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pravidelná kontrola

Aby nedošlo k žádnému neštěstí nebo nepříjemné situaci, dochází pravidelně k automatickým kontrolám daného prostředí. V případě, že je něco v nepořádku, dá senzor vědět nejen vám, ale i ostatním chytrým přístrojům, které pak na nenadálou situaci mohou zareagovat.

Celý prostor v malíčku

Všechna chytrá zařízení, která používají protokol ZigBee mají dosah až 50 m. To znamená, že se u vás doma nenajde místo, kam by ZigBee nedosáhlo.

Skvělá stabilita

Systém ZigBee je velmi stabilní a nedochází k jeho výpadkům. Můžete se tak na něj plně spolehnout a vypustit obavy o vaši chytrou domácnost.

Vždycky dobře poradí

Senzor Tesla Smart Sensor Temperature and Humidity neustále hlídá dané prostředí a kdykoli dojde ke změně, okamžitě vás o tom informuje a doporučí ideální řešení. Nastavení senzoru je ale čistě na vás. Jen vy sami víte, v jakém prostředí se cítíte nejlépe. Pánem domu jste vy sami.

Jednoduchá správa celé domácnosti

Systém chytré domácnosti používá technologii ZigBee. S aplikací Tesla Smart můžete vzájemně propojit všechny chytré přístroje v jedné domácnosti a spravovat komunikaci mezi nimi. Senzor umí pracovat s operačními systémy Android a iOS.

Výborně si rozumí s inteligentními asistenty

Úkoly můžete zadávat nejen v aplikaci, senzor je možno ovládat i hlasem. A to skrze inteligentní, osobní asistenty Google Home a Amazon Alexa. Díky tomu Vás bude zařízení poslouchat na povel.

Protokol ZigBee

Produkt patří do skupiny, která používá protokol ZigBee pomocí kterého mezi sebou produkty komunikují. Pro správné fungování těchto produktů je nutné mít součástí chytré domácnosti také centrální jednotku Tesla Smart ZigBee Hub. Ta vytvoří společnou síť pro tyto produkty a umožňuje jim na sebe vzájemně reagovat. Například v případě, že senzor vlhkosti zaznamená zvýšenou hodnotu, dá skrze Tesla Smart ZigBee Hub automaticky vědět odvlhčovači vzduchu, který se spustí.

Pomocník s dlouhou výdrží

Kvalitou senzoru, na kterou není radno zapomenout je i jeho výdrž. Dokáže totiž dokonale fungovat až dva roky, a to pouze na jednu baterii. Když je baterie vybitá, sám vám dá vědět, že potřebuje novou.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.
Zobrazit více

Články odjinud