TP-Link Archer VR400 v3

0 %
Stars
(0 hodnocení)

TP-LINK ROUTER VR400 V3 Klíčové vlastnosti - Vysokorychlostní Wi-Fi- Současné vysílání bezdrátové sítě o rychlosti 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a sítě o rychlosti 867 Mb/s v pásmu 5 GHz. - Maximální rozsah - Dvě integrované všesměrové antény vylepšené technologií Beamforming zajišťují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí sítě. - Široká síťová konektivita- Plně vyhovuje standardům VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL a umožňuje využívat optické, kabelové a 3G/4G internetové služby. - Přístup k síti... Celý popis

Koupit za 2 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TP-LINK ROUTER VR400 V3 Klíčové vlastnosti

- Vysokorychlostní Wi-Fi- Současné vysílání bezdrátové sítě o rychlosti 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a sítě o rychlosti 867 Mb/s v pásmu 5 GHz.
- Maximální rozsah - Dvě integrované všesměrové antény vylepšené technologií Beamforming zajišťují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí sítě.
- Široká síťová konektivita- Plně vyhovuje standardům VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL a umožňuje využívat optické, kabelové a 3G/4G internetové služby.
- Přístup k síti v celé domácnosti díky technologii OneMeshTM- Podpora produktů řady TP-Link OneMeshTM umožňuje vytvořit pohodlnou síť mesh.
- Technologie MU-MIMO- Data jsou odesílána do více zařízení současně, což zvyšuje výkon zařízení.
- Gigabitové porty- Možnost využití gigabitových rychlostí.
- Aplikace Tether- Správa a konfigurace sítě je díky aplikaci dostupné pro zařízení se systémem iOS nebo Android velmi snadná.

Multifunkční modem pro náročné uživatele

Superrychlé připojení Wi-Fi s rychlostí až 1,2 Gb/s

Archer VR400 umožňuje maximálně využít internetové připojení díky dvoupásmové Wi-Fi s celkovou rychlostí 1,2 Gb/s, včetně 867 Mb/s v pásmu GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz - bez zpoždění nebo vyrovnávací paměti při online aktivitách.

Dvě bezdrátová pásma umožňují podporovat více zařízení a omezit rušení na minimum.

Bezdrátový a vysokorychlostní směrovač/modem VDSL

Nejnovější technologie VDSL2 umožňuje zařízení dosahovat působivých rychlostí VDSL až 100 Mb/s, což je téměř čtyřikrát více než u ADSL2+. Archer VR400 kombinuje funkce dvou zařízení v jednom a může fungovat jako modem VDSL nebo bezdrátový směrovač.

*Vestavěný port DSL umožňuje používat všechna standardní připojení DSL, včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.

Široké možnosti připojení

Archer VR400 je vybaven několika porty, takže poskytuje přístup k více způsobům připojení k internetu. Port LAN/WAN umožňuje připojení ke kabelovým a optickým modemům pomocí ethernetového kabelu. Kromě toho lze k portu USB připojit také síťovou kartu 3G/4G.

Vytvoření sítě s přístupem v celé domácnosti

Technologie OneMesh™ představuje snadný způsob, jak vytvořit jednotnou síť mesh, která pokrývá celou domácnost. Jednoduše připojte zesilovač signálu technologie OneMeshTM k routeru OneMesh™. Už žádné bloudění po domě a hledání stabilního připojení!

Už žádné mrtvé zóny Wi-Fi

Pokrytí sítě v celé domácnosti zcela eliminuje problém slabého signálu.

Inteligentní přepínání

Streamujte bez rušení, i když se pohybujete po domě.

Společný název pro všechny sítě Wi-Fi

Všechny sítě Wi-Fi se zobrazují pod společným názvem.

Zjednodušená správa

Aplikace TP-Link Tether umožňuje spravovat celou síť z chytrého telefonu a stránku pro správu pomocí webového prohlížeče.

Působivý dosah, osvědčená stabilita

Dvě vysoce výkonné venkovní antény poskytují připojení Wi-Fi do všech koutů vašeho domova. Technologie Beamforming detekuje zařízení a vysílá k nim silný signál Wi-Fi.

Vyšší výkon díky MU-MIMO

Technologie MU-MIMO umožňuje provozovat více zařízení současně, čímž se zkracuje doba čekání na připojení a zvyšuje se šířka pásma Wi-Fi nabízená jednotlivým zařízením a výkon datových toků.

Vysokorychlostní kabelové připojení

Aby vaše kabelová zařízení fungovala na nejvyšší výkon, jsou gigabitové ethernetové porty routeru až desetkrát rychlejší než standardní ethernetové porty. Připojte počítač, chytrý televizor nebo herní konzoli a užívejte si rychlé a spolehlivé připojení.

Snadné nastavení a používání

Nastavení routeru zvládnete během několika minut pomocí intuitivního rozhraní stránky pro správu a aplikace Tether. Aplikace umožňuje spravovat router ze zařízení se systémem Android nebo iOS a umožňuje mimo jiné přístup k rodičovské kontrole a sítím pro hosty.

Technické specifikace
HARDWAROVÉ FUNKCEPorty3 porty RJ45 10/100 Mb/s LAN1 Port RJ45 10/100/1000 Mb/s LAN/WAN1 Port RJ111 USB 2.0TlačítkaWPSWi-Fi Zapnutí/vypnutíResetováníNapájení12V/1ANormy IEEEIEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3abStandardy VDSL2ITU G.993.2, až do profilu 17a (POTS)ITU-T G.993.5 (G.vector)ITU-T G.998.4 (G.INP)Standardy ADSLPlná rychlost ANSI T1.413 Issue 2,ITU-T G.992.1(G.DMT),ITU-T G.992.2(G.Lite),ITU-T G.994.1 (G.hs),Standardy ADSL2ITU-T G.992.3 (G.DMT.bis)Standardy ADSL2+ITU-T G.992.5Rozměry (V x Š x H)215,6 × 124,6 × 31,6 mm (8,5 × 4,9 × 1,2 palce)Typ antény2 integrované všesměrové antényCHARAKTERISTIKY BEZDRÁTOVÉHO PŘENOSUBezdrátové standardyIEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHzProvozní frekvence2,4 GHz a 5 GHzRychlost přenosu867 Mb/s v pásmu 5 GHz300 Mb/s v pásmu 2,4 GHzFunkce bezdrátového přenosuZapnutí/vypnutí bezdrátové sítě, WMM, statistiky bezdrátového přenosuZabezpečení bezdrátového přenosu64/128bitové šifrování WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSKPřenosový výkon
Zobrazit více

Články odjinud