TP-Link Deco M3W

97 %
Stars
(1 hodnocení)

AC1200 Extender pro Wi-Fi mesh systémy Deco Deco M3W Funguje pouze s Wi-Fi mesh systémy pro celou domácnost Deco. Připojte jednotku k libovolným zásuvkám a snadno tak rozšiřte pokrytí sítě Wi-Fi. Vychutnejte si další pokrytí Wi-Fi až do plochy 1 500 čtverečních stop a připojením každého zařízení Deco M3W eliminujte oblasti se slabým signálem. Více jednotek Deco tvoří domácí síť, která automaticky vybere nejlepší spojení, když se pohybujete po domácnosti. Rodičovská kontrola omezuje čas online a... Celý popis

Koupit za 926 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

AC1200 Extender pro Wi-Fi mesh systémy Deco
Deco M3W
Funguje pouze s Wi-Fi mesh systémy pro celou domácnost Deco.
Připojte jednotku k libovolným zásuvkám a snadno tak rozšiřte pokrytí sítě Wi-Fi.
Vychutnejte si další pokrytí Wi-Fi až do plochy 1 500 čtverečních stop a připojením každého zařízení Deco M3W eliminujte oblasti se slabým signálem.
Více jednotek Deco tvoří domácí síť, která automaticky vybere nejlepší spojení, když se pohybujete po domácnosti.
Rodičovská kontrola omezuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny.
Instalace je jednodušší než kdy jindy s aplikací Deco, která vás provede každým krokem.

Rychle. Stabilně. Všude.
AC1200 Extender pro Wi-Fi mesh systémy Deco

Zabiják mrtvé Wi-Fi zóny
Deco M3W je doplňkový satelit pro Deco kompletní domácí Mesh Wi-Fi systém. Vychutnejte si další pokrytí Wi-Fi až do plochy 1 500 čtverečních stop a připojením každého zařízení Deco M3W eliminujte oblasti se slabým signálem.

Pohodlné připojení Wi-Fi
Vestavěná zástrčka střídavého proudu a kompaktní design poskytují více možností, kde potřebujete rozšířit pokrytí Wi-Fi. Jednoduše přidejte extendery tak, že je zapojíte přímo do nástěnných zásuvek v chodbě, kuchyni, garáži nebo suterénu a užijte si rychlejší Wi-Fi na více místech.

Připojte extender asi na půli cesty mezi hlavní router a mrtvou zónu Wi-Fi. Indikátor inteligentního signálu vám pomůže najít vhodné místo pružně a pohodlně, stačí jenom letmý pohled.

Spolupracuje se všemi
Deco Routery
Deco M3W je kompatibilní se všemi Deco routery a vytváří Mesh síť. Užijte si všechny funkce hlavního Deco routeru * kdekoli ve svém domě.

Bezproblémový roaming s jedním názvem Wi-Fi
TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco navzájem spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě s jediným názvem sítě. Užijte si nepřetržité streamování, stahování, hraní her a jiné možnosti, když se pohybujete po svém domě, kde nemusíte přepínat žádné další názvy Wi-Fi, čímž se vytvoří skutečně bezproblémový online zážitek.

Bezproblémový roaming
Nepřerušované streamování při pohybu kolem vašeho domácího extenderu

Jeden název sítě Wi-Fi
Žádné další přepínání názvů Wi-Fi sítě

Vždy zůstává rychlý
Adaptivní výběr cesty udržuje vaši síť v provozu na nejvyšší rychlosti

Ujistěte se, že zůstanete online, i když jeden uzel selže automatickým přesměrováním dat

Žádné další ukládání do vyrovnávací paměti
Díky dvoupásmovému Wi-Fi, adaptivnímu výběru cesty a funkcím QoS u modelu AC1200, eliminuje systém Deco vyrovnávací paměť, takže si můžete vychutnat plynulé streamování.

Propracovaná rodičovská kontrola
Jednoduchá, intuitivní rodičovská kontrola usnadňuje
udržení dětí v bezpečí, když jsou online.

Udržujte svou rodinu v bezpečí online pomocí nastavení zabezpečení jedním stisknutím, které blokuje webové stránky na základě věkové přiměřenosti.

Nastavení je prostě mnohem jednodušší
Instalace Deco systému je rychlá a snadná. Stačí rozbalit systém, stáhnout aplikaci Deco a postupovat podle pokynů na obrazovce.

Pohodlná správa
Spravujte svou Wi-Fi doma nebo v aplikaci Deco, včetně prohlížení připojených zařízení, upřednostnění vašich zařízení, nastavení sítě pro hosty atd.

Hlasová kontrola
Spárujte se s Alexou pro ovládání Deco systému pomocí jednoduchých hlasových příkazů.
Zobrazit více

Články odjinud