TP-LINK RE215

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Už vás nebaví mrtvé zóny Wi-Fi u vás doma? Zařízení TP-Link RE215 Range Extender se bezdrátově připojuje k routeru Wi-Fi díky svým dvěma fixním anténám, posiluje a rozšiřuje svůj signál do oblastí, na které nemůže dosáhnout, a zároveň snižuje rušení signálu a zajišťuje tak spolehlivé pokrytí Wi-Fi v celé domácnosti nebo kanceláři. Pro lepší stabilitu a rychlost zařízení komunikuje jak ve 2.4GHz, tak i 5GHz pásmu s modulační rychlostí 300 + 433 Mbps. Díky vestavěnému 10/100 Mbps LAN portu bude rozšíření... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Už vás nebaví mrtvé zóny Wi-Fi u vás doma? Zařízení TP-Link RE215 Range Extender se bezdrátově připojuje k routeru Wi-Fi díky svým dvěma fixním anténám, posiluje a rozšiřuje svůj signál do oblastí, na které nemůže dosáhnout, a zároveň snižuje rušení signálu a zajišťuje tak spolehlivé pokrytí Wi-Fi v celé domácnosti nebo kanceláři. Pro lepší stabilitu a rychlost zařízení komunikuje jak ve 2.4GHz, tak i 5GHz pásmu s modulační rychlostí 300 + 433 Mbps. Díky vestavěnému 10/100 Mbps LAN portu bude rozšíření vaší sítě ještě snazší.

Access Point Mode

RE215 je více než bezdrátový rozšiřovač dosahu. Jednoduše připojte ethernetový kabel k ethernetovému portu a snadno přeměňte vaše kabelové připojení k internetu v dvoupásmový bezdrátový přístupový bod.

TP-Link OneMesh - Optimalizujte pro nejhladší Wi-Fi zážitek

OneMesh je jednoduchý způsob, jak vytvořit síť Mesh s jediným názvem Wi-Fi pro bezproblémové pokrytí celého domova. Stačí připojit extender řady OneMesh k routeru OneMesh. Žádné další pátrání kolem pro stabilní připojení.

Hlavní přednosti

- Rozšíří dvoupásmovou Wi-Fi síť a eliminuje její mrtvé zóny ve vaší domácnosti.

- Připojte se k routeru OneMesh a vytvořte síť Mesh pro bezproblémové pokrytí celé domácnosti.

- Funguje v pásmu 2,4 GHz (300 Mbit/s) i 5 GHz (433 Mbit/s) pro zajištění stabilnějšího bezdrátového pokrytí.

- Chytrý indikátor signálu, jenž ukazuje sílu signálu, pomáhá najít nejlepší umístění pro optimální pokrytí bezdrátovou sítí.

- Stiskněte tlačítko WPS a snadno vytvořte síť Mesh, kterou můžete jednotně spravovat pomocí aplikace Tether nebo webového rozhraní.

- Funguje s jakýmkoli Wi-Fi routerem nebo bezdrátovým přístupovým bodem.
Zobrazit více

Články odjinud