Webová kamera Trust GXT 1160 Vero pro kvalitní streamování obsahu Webkamera Trust GXT 1160 Vero pro záznamy ve Full HD kvalitě a streamování. Představuje ideální doplněk nejenom pro streamery, ale také YouTubery. Díky integrovanému mikrofonu zajišťuje jasnou hlasovou reprodukci, takže svou video produkci doplníte mluveným slovem.     Skvěle se hodí pro komunikaci po síti nebo vysílání na nejrůznějších on-line platformách jako jsou Skype, Twitch apod. Konstrukce disponuje praktickým stojanem... Celý popis

Koupit za 964 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Webová kamera Trust GXT 1160 Vero pro kvalitní streamování obsahu

Webkamera Trust GXT 1160 Vero pro záznamy ve Full HD kvalitě a streamování. Představuje ideální doplněk nejenom pro streamery, ale také YouTubery. Díky integrovanému mikrofonu zajišťuje jasnou hlasovou reprodukci, takže svou video produkci doplníte mluveným slovem.

 

 

Skvěle se hodí pro komunikaci po síti nebo vysílání na nejrůznějších on-line platformách jako jsou Skype, Twitch apod. Konstrukce disponuje praktickým stojanem s vestavěným klipem, což zajišťuje stabilitu a pevné uchycení.

 

 
Trust GXT 1160 Vero

Webová kamera zaměřená na streamování v rozlišení 1080p vybavena integrovaným mikrofonem. Díky automatickému vyvážení bílé lze natáčet téměř za jakýchkoli světelných podmínek.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozlišení: 3840 x 2160 px

Rozhraní: USB 2.0

Délka kabelu: 1,5 m

Barva: černá
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud