Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE, UniFi Pro XG 10 PoE Profesionální switch pro náročné uživatele Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE je profesionální 10-portový Layer 3 Etherlighting PoE+++ switch. Je vybaven deseti porty 10 GbE a dvěma porty 10G SFP+. Vlastnosti produktuSwitch je součástí produktové linie UniFi, která je známá svou vysokou kvalitou a inovativními technologiemi. Zařízení poskytuje vysoký výkon a efektivitu pro vaše síťové potřeby. Technologie Etherlighting s podsvícenými porty Podpora záložního... Celý popis
Koupit za 17 782 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE, UniFi Pro XG 10 PoE
Doprava:
59 Kč
Skladem
17 782 Kč
Koupit za 17 782 Kč
95 %
Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE, UniFi Pro XG 10 PoE
Doprava:
zdarma
Skladem
17 569 Kč
Koupit za 17 569 Kč
100 %
Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE
Doprava:
zdarma
Skladem
17 887 Kč
Koupit za 17 887 Kč
95 %
Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE, UniFi Pro XG 10 PoE USW-Pro-XG-10-PoE
Doprava:
99 Kč
20 914 Kč
Koupit za 20 914 Kč
100 %
Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE Přepínač (USW-Pro-XG-10-PoE)
Doprava:
zdarma
20 340 Kč
Koupit za 20 340 Kč
Popis
Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE, UniFi Pro XG 10 PoE
Profesionální switch pro náročné uživatele Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE je profesionální 10-portový Layer 3 Etherlighting PoE+++ switch. Je vybaven deseti porty 10 GbE a dvěma porty 10G SFP+. Vlastnosti produktuSwitch je součástí produktové linie UniFi, která je známá svou vysokou kvalitou a inovativními technologiemi. Zařízení poskytuje vysoký výkon a efektivitu pro vaše síťové potřeby.
Technologie Etherlighting s podsvícenými porty
Podpora záložního stejnosměrného napájení s UniFi RPS
Technické parametrySwitch nabízí množství technických parametrů, které zaručují jeho vysoký výkon a spolehlivost. Síťové rozhraní:
10x multi-speed 10 GbE RJ45 (všechny PoE+++) (10G/5G/2,5G/1G/100M)
2x 10G SFP+ (10G/1G)
PoE rozhraní:
10 portů RJ-45 PoE+++ (až 90W)
Podpora standardů: 802.3af/at/bt
Ostatní technické parametry:
Rozhraní pro správu: Ethernet AR
Kapacita switche: 240 Gb/s
Celková neblokující propustnost: 120 Gb/s
Velikost vyrovnávací paměti paketů: 2 MB
Velikost tabulky MAC adres: 32k
Funkce přepínání na vrstvě 3: ano
Celková napájecí dostupnost PoE: 200–240 V AC: 400W
Napájení:
Max. PoE výkon na port: PoE (Power Protection Reader): 15,4W
PoE+: 30W
PoE++: 60W
PoE+++: 90W
Max. spotřeba energie: 65 W (bez PoE výstupu), 520 W (včetně PoE výstupu)
Metoda napájení: (1) univerzální vstup, 100—240 V AC, 50/60 Hz (1) vstup USP RPS DC
Zdroj napájení: AC/DC, interní, 550 W
LCM displej:1,3\" dotykový (se správou přepínače AR) Form Factor:Do racku (1U) Rozměry:442,4 x 285x 44 mm Hmotnost:
4600 g bez úchytů
4700 g s úchyty
Záruka2 roky
Profesionální switch pro náročné uživatele Ubiquiti USW-Pro-XG-10-PoE je profesionální 10-portový Layer 3 Etherlighting PoE+++ switch. Je vybaven deseti porty 10 GbE a dvěma porty 10G SFP+. Vlastnosti produktuSwitch je součástí produktové linie UniFi, která je známá svou vysokou kvalitou a inovativními technologiemi. Zařízení poskytuje vysoký výkon a efektivitu pro vaše síťové potřeby.
Technologie Etherlighting s podsvícenými porty
Podpora záložního stejnosměrného napájení s UniFi RPS
Technické parametrySwitch nabízí množství technických parametrů, které zaručují jeho vysoký výkon a spolehlivost. Síťové rozhraní:
10x multi-speed 10 GbE RJ45 (všechny PoE+++) (10G/5G/2,5G/1G/100M)
2x 10G SFP+ (10G/1G)
PoE rozhraní:
10 portů RJ-45 PoE+++ (až 90W)
Podpora standardů: 802.3af/at/bt
Ostatní technické parametry:
Rozhraní pro správu: Ethernet AR
Kapacita switche: 240 Gb/s
Celková neblokující propustnost: 120 Gb/s
Velikost vyrovnávací paměti paketů: 2 MB
Velikost tabulky MAC adres: 32k
Funkce přepínání na vrstvě 3: ano
Celková napájecí dostupnost PoE: 200–240 V AC: 400W
Napájení:
Max. PoE výkon na port: PoE (Power Protection Reader): 15,4W
PoE+: 30W
PoE++: 60W
PoE+++: 90W
Max. spotřeba energie: 65 W (bez PoE výstupu), 520 W (včetně PoE výstupu)
Metoda napájení: (1) univerzální vstup, 100—240 V AC, 50/60 Hz (1) vstup USP RPS DC
Zdroj napájení: AC/DC, interní, 550 W
LCM displej:1,3\" dotykový (se správou přepínače AR) Form Factor:Do racku (1U) Rozměry:442,4 x 285x 44 mm Hmotnost:
4600 g bez úchytů
4700 g s úchyty
Záruka2 roky
Parametry
| Výrobce | UBIQUITI |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro serverovnu | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Vyrovnávací paměť (buffer) | 2048 kB |
| Přepínací kapacita | 240.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L3 |
| Hloubka | 29 cm |
| Hmotnost | 4600 g |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 4 cm |
| Materiál | kov |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| S redundantním napájením | ano |
| Bez ventilátoru (fanless) | ne |
| S podporou PoE | ano |
| PoE++ (802.3bt) | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 10 |
| Celkový výkon PoE | 400 W |
| Max. PoE výkon na port | 90 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| Cloudová správa | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| 802.1X autentizace | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 12 |
| Počet LAN portů 2,5 Gb/s | 10 |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 10 |
| Počet SFP+ portů | 2 |
| Počet LAN portů 10 Gb/s | 10 |