Vivo Y01 3GB/32GB

95 %
Stars
(7 hodnocení)

VIVO Y01 Výkonná baterie 5 000 mAh Model Y01 se pyšní baterií o kapacitě 5 000 mAh , která je zárukou dlouhé výdrže při každodenním používání. Můžeš ho použít i k napájení jiných zařízení pomocí reverzního nabíjení. Displej Halo FullView Model má displej Halo FullView s úhlopříčkou 6,51 palce a rozlišením HD+ (1600 × 720 pixelů). Širokoúhlé zobrazení videí a her tě tak doslova pohltí. Jas displeje se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám. Filtrace škodlivého modrého světla Jas displeje... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

VIVO Y01

Výkonná baterie 5 000 mAh

Model Y01 se pyšní baterií o kapacitě 5 000 mAh , která je zárukou dlouhé výdrže při každodenním používání. Můžeš ho použít i k napájení jiných zařízení pomocí reverzního nabíjení.

Displej Halo FullView

Model má displej Halo FullView s úhlopříčkou 6,51 palce a rozlišením HD+ (1600 × 720 pixelů). Širokoúhlé zobrazení videí a her tě tak doslova pohltí. Jas displeje se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám.

Filtrace škodlivého modrého světla

Jas displeje se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám a doplňkový režim ochrany zraku filtruje škodlivé modré světlo. Obrazovka je šetrná k očím a všechno na ní vypadá prostě fantasticky.

Hlavní 13MPx fotoaparát

Zadní fotoaparát modelu YO1 má veškerou výbavu, kterou potřebuješ pro každodenní focení a natáčení, a také bezpočet funkcí, například časosběr nebo zkrášlovací efekt.

Paměť navíc až 1 TB

3 sloty, 2 SIM karty, 1 TB paměti. Do telefonu můžeš rovnou vložit dvě SIM karty, takže si ušetříš otravnou práci s jejich vyměňováním. Třetí slot umožňuje rozšířit paměť až na 1 TB. S takovou kapacitou budeš mít neustále dostatek místa na důležité fotky a videa a budeš si moct užívat života plnými doušky.

Luxusní 3D design

V telefonu s 3D zadním krytem a tělem tenkým jen 8,28 mm se skrývá velká baterie o kapacitě 5 000 mAh . Tenhle lehoučký kus špičkové techniky ti do ruky padne jako ulitý.

Funkce Face Wake

S funkcí Face Wake odemkneš telefon ve zlomku sekundy. Stačí telefon zvednout a tím ho probudit.

Exkluzivní technologie Multi-Turbo 3.0

Naše exkluzivní technologie Multi-Turbo 3.0 se zaměřuje na optimalizaci výkonu telefonu při vybraných způsobech používání a minimalizuje zasekávání a prodlevy při hraní her. Navrhli jsme ji tak, aby inteligentně přidělovala a prioritizovala zdroje procesoru a interního úložiště, zejména ve chvílích, kdy je na pozadí souběžně spuštěn velký počet aplikací.

Chytrá funkce EasyShare

Pomocí funkce EasyShare můžeš jedním klepnutím snadno přenášet soubory nebo si telefon zálohovat.

Mobilní asistent iManager

iManager udržuje telefon organizovaný a v perfektní kondici. Dokáže vyčistit prostor, zkontrolovat systém kvůli případným problémům a mnoho dalšího, zatímco si v noci užíváš bezstarostného spánku.
Zobrazit více

Články odjinud