2 x KUSY Wozinsky Celoplošně lepené tvrzené sklo 9H na Samsung Galaxy A53 5G / A52 / A52 5G / A52s Velmi odolné temperované tvrzené sklo s celoplošným lepidlem od renomované společnosti Wozinsky je perfektním důkazem, že prvotřídní ochrana nemusí nutně omezovat pohodlí při používání. Sklo je vícevrstvé s odolností proti poškrábání. Perfektně chrání displej telefonu a díky přilnavé vrstvě na celém povrchu sklo k němu pevně a přesně přilne. Sklo pohlcuje energii generovanou nárazem a rozloží ji na... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

2 x KUSY Wozinsky Celoplošně lepené tvrzené sklo 9H na Samsung Galaxy A53 5G / A52 / A52 5G / A52s
Velmi odolné temperované tvrzené sklo s celoplošným lepidlem od renomované společnosti Wozinsky je perfektním důkazem, že prvotřídní ochrana nemusí nutně omezovat pohodlí při používání.
Sklo je vícevrstvé s odolností proti poškrábání. Perfektně chrání displej telefonu a díky přilnavé vrstvě na celém povrchu sklo k němu pevně a přesně přilne. Sklo pohlcuje energii generovanou nárazem a rozloží ji na svůj povrch. Díky tomu se obvykle rozbijí pouze nalepené sklo, ne celý displej.
Temperované sklo nepříznivě neovlivňuje citlivost dotyku. Rám, který je obklopuje, zabraňuje odštípnutí krytu. Sklo je baleno v elegantní krabičce.
POZNÁMKA: Hrany tvrzeného skla v některých případech mohou být mírně zvednuty.

Značka: Wozinsky
Tvrdost: 9H
Nové, originálně zabalené
Dodatečně zesíleno
Extrémně odolný proti nárazům a poškrábání
Chrání celou obrazovku
Lepeno všude
Snadná montáž
Fotografie jsou ilustrativní, sklo dostanete dle objednaného modelu
V sadě: tvrzené sklo, hadříky na čištění obrazovky, nálepka pro odstranění prachových částic
Pro dokonalou ochranu mobilu doporučujeme použít pouzdro na mobil Samsung Galaxy A52
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud