Wozinsky ohebné ochranné sklo pro Apple iPhone 11/iPhone XR - Transparentní Velmi odolné temperované tvrzené sklo s celoplošným lepidlem od renomované společnosti Wozinsky je perfektním důkazem, že prvotřídní ochrana nemusí nutně omezovat pohodlí při používání. Vysoce kvalitní sklo kombinující odolnost pancéřování a výjimečnou flexibilitu. Sklo je vícevrstvé s odolností proti poškrábání. Perfektně chrání displej telefonu a díky přilnavé vrstvě na celém povrchu sklo k němu pevně a přesně přilne.... Celý popis

Koupit za 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Wozinsky ohebné ochranné sklo pro Apple iPhone 11/iPhone XR - Transparentní
Velmi odolné temperované tvrzené sklo s celoplošným lepidlem od renomované společnosti Wozinsky je perfektním důkazem, že prvotřídní ochrana nemusí nutně omezovat pohodlí při používání. Vysoce kvalitní sklo kombinující odolnost pancéřování a výjimečnou flexibilitu.

Sklo je vícevrstvé s odolností proti poškrábání. Perfektně chrání displej telefonu a díky přilnavé vrstvě na celém povrchu sklo k němu pevně a přesně přilne. Sklo pohlcuje energii generovanou nárazem a rozloží ji na svůj povrch. Díky tomu se rozbije jen nalepené sklo a ne celý displej.

Temperované sklo nepříznivě neovlivňuje citlivost doteku. Rám, který je obklopuje, zabraňuje odštěpení krytu. Sklo je baleno v elegantní krabičce.

POZNÁMKA: Hrany tvrzeného skla v některých případech mohou být mírně zvednuty.

Návod na nalepení skla
Aplikovat ochranné sklo je snadné. Displej co nejpečlivěji očistěte přiloženým hadříkem namočeným v alkoholu a po zaschnutí povrch vyleštěte přiloženým hadříkem z mikrovlákna. Než přiložíte sklo ujistěte se, že na displeji ani v okolí sluchátka nezůstaly žádné nečistoty, které by bránily dokonalému přilnutí skla, nebo jej mohly znehodnotit. Před přitlačením tvrzeného skla dbejte na to, aby sklo bylo na výšku i šířku perfektně vycentrováno, a od středu vytlačte vzduch do krajů.

Po instalaci skla nedochází ke zhoršení dotykových vlastností displeje ani ke zkreslení barevného podání displeje, perfektní optické vlastnosti zůstávají zachovány.

Specifikace:

Značka: Wozinsky
Chráni celou obrazovku
tvrdost 9H
Extrémně odolný proti nárazům a poškrábání
vyrobeno přesně na míru daného telefonu
snadná instalace bez vzduchových bublin
Chrání váš chytrý telefon před vodou, prachem, olejem a otisky prstů
V balení: tvrzené sklo, hadříky na čištění obrazovky, nálepka pro odstranění prachových částic
vše potřebné k instalaci v balení
Barva: Transparentní
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud