Základní ochranné sklo se zakulacenými hranami typu Standard Fit. Wozinsky Tempered Glass Tvrzené sklo Wozinsky Glass je kvalitní ochrana obrazovky Vašeho mobilního zařízení. Jedná se o tenké (0,3mm), ale zesílené ochranné sklo s tvrdostí 9H a příjemným pocitem na dotyk. Poskytuje vynikající, plně krycí ochranu před náhodnými pády, poškrábáním, nečistotami a otisky prstů. Snadno se aplikuje. Perfektně padnoucí příslušenství s přilnavostí na celý povrch. Vlastnosti: - 100% nové a vysoce kvalitní-... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Základní ochranné sklo se zakulacenými hranami typu Standard Fit.
Wozinsky Tempered Glass
Tvrzené sklo Wozinsky Glass je kvalitní ochrana obrazovky Vašeho mobilního zařízení. Jedná se o tenké (0,3mm), ale zesílené ochranné sklo s tvrdostí 9H a příjemným pocitem na dotyk. Poskytuje vynikající, plně krycí ochranu před náhodnými pády, poškrábáním, nečistotami a otisky prstů. Snadno se aplikuje. Perfektně padnoucí příslušenství s přilnavostí na celý povrch.
Vlastnosti:
- 100% nové a vysoce kvalitní- Silná tvrdost 9H, super ochrana proti poškrábání- Chrání Vaše zařízení před vodou, prachem, olejem a otisky prstů- Snadná aplikace - lepidlo je aplikované po celé ploše sklo (tzv. full glue)- tzv.Standard Fit (sklo je s výřezy pro senzory)
Obsah balení:
1 x sklo Wozinski1 x suchý hadřík pro čištění1 x hadřík napuštěný alkoholem1 x páska na odstranění nečistot
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud