Xiaomi Mi 2K Gaming 27", černá   S monitorem Xiaomi Mi 2K Gaming 27" se můžete těšit na mimořádně ostré vyobrazení nejnovějších her plných detailů. V jeho repertoáru totiž najdeme špičkové technologie, jako je QHD rozlišení, 165Hz technologie, odezva 1 ms nebo třeba Adaptive-Sync pro synchronizaci monitoru a grafické karty! Zkrátka nedělá ústupky, což potvrzuje i špičkovou kalibrací barev s pokrytím 95 % barevného prostoru DCI-P3 a 100 % sRGB. Stejně nekompromisně si navíc vede i v otázce portové... Celý popis

Koupit za 7 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Mi 2K Gaming 27", černá
 

S monitorem Xiaomi Mi 2K Gaming 27" se můžete těšit na mimořádně ostré vyobrazení nejnovějších her plných detailů. V jeho repertoáru totiž najdeme špičkové technologie, jako je QHD rozlišení, 165Hz technologie, odezva 1 ms nebo třeba Adaptive-Sync pro synchronizaci monitoru a grafické karty! Zkrátka nedělá ústupky, což potvrzuje i špičkovou kalibrací barev s pokrytím 95 % barevného prostoru DCI-P3 a 100 % sRGB.

Stejně nekompromisně si navíc vede i v otázce portové připravenosti nebo designu, kdy Xiaomi myslelo i na ty nejmenší detaily. Oceníte ale i možnosti polohování pro maximální komfort nebo třeba technologie šetřící vaše oči.

 

Ultra jemné zobrazení

Díky vysokému rozlišení 2560 × 1440 pixelů se můžete na 27 palcích spolehnout na ultra jemné zobrazení, které ocení nejnáročnější hráči i profesionálové pracující s grafikou.

 

 

IPS displej

Prostřednictvím technologie IPS dosáhlo Xiaomi prémiových pozorovacích úhlů (178°) i realistického zobrazení. Potěší navíc i minimalizované rámečky ze tří stran, aby vás nic nerušilo a dostali jste ještě více pohlcující zážitek.

 

165Hz technologie

Vzhledem k nasazení 165Hz obnovovací frekvence monitor dokáže dokonale ostře vyobrazit i ty nejrychlejší scény.

 

 

IMBC 1 ms

Vašim rychlým reakcím výrazně napomůže i superrychlá odezva 1 ms IMBC.

 

 

Technologie Adaptive-Sync

Technologie Adaptive-Sync se stará o synchronizaci frekvence monitoru s grafickou kartou počítače. Tím dochází k eliminaci nežádoucích jevů, jako je zpoždění obrazu nebo jeho trhání pro ty nejlepší herní zážitky.

 

 

95% DCI-P3 široký barevný gamut

Xiaomi si dalo velmi záležet i na reálném vykreslení barev. Proto Mi 2K Gaming Monitor pokrývá 95 % barevného prostoru DCI-P3 a 100 % sRGB. S mimořádnou přesností vyobrazí až 16,7 milionů barev a nabízí jas až 400 cd/m2 s aktivovaným HDR.

 

 

Špičková kalibrace barev

O přesné zobrazení barev se postará také kalibrace na úrovni △E < 2 (typická hodnota). Ocení to například tvůrci při editacích videí a fotografií.

 

 

DisplayHDR 400

Monitor disponuje i technologií HDR, která vylepšuje detaily, jas a viditelnost obrazu v tmavých scénách.

 

 

Minimalizace modrého světla

Tento model dokáže také šetřit vaše oči před únavou. Disponuje totiž také technologií pro minimalizaci vyzařování nežádoucího modrého světla, které způsobuje únavu.

 

Široká nabídka portů

Mi 2K Gaming Monitor 27" nabízí DisplayPort, HDMI, konektor pro sluchátka i porty USB 3.0. Snadno tak připojíte libovolné zařízení a také vám umožní dobíjet váš mobilní telefon.

 

 

Skvělé možnosti ergonomie

Otočný stojan umožňuje nastavit výšku a najít úhel, který vám bude při hraní či práci vyhovovat.

 

 

Skrytý odvod tepla

Monitor má monolitická záda se skrytým odvodem tepla. Díky tomu je dosaženo stylového designu, ale přitom propracované konstrukce, které nehrozí nežádoucí přehřívání.

 

 

Magnetický zadní kryt

Mi 2K Gaming Monitor 27" má magnetický zadní kryt pro snadnou instalaci.

 

 

Dokonalý do detailu

Xiaomi myslelo i na ty nejmenší detaily. Proto se můžete spolehnout na perfekcionismus vně i uvnitř monitoru!

 
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Podobné produkty

Články odjinud