Xiaomi Mi AIoT AC2350

95 %
Stars
(5 hodnocení)

Xiaomi Mi AIoT Router AC2350 Chytrý gigabitový router pro vaši domácnost Ještě rychlejší a chytřejší Užijte si dechberoucí připojení s rychlostí 2000 Mbps Bezdrátové připojení s rychlostí až 2183 Mbps   Čip Qualcomm 128 MB RAM, stabilní připojení až pro 128 zařízení 7 vysoce výkonných nezávislých zesilovačů signálu 7 všesměrových antén s vysokým ziskem AIoT antény pro snadnější připojení k chytrým zařízením     Teoretická maximální rychlost připojení až 2183 Mbps Užijte si plynulé streamování... Celý popis

Koupit za 1 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Xiaomi Mi AIoT Router AC2350
Chytrý gigabitový router pro vaši domácnost

Ještě rychlejší a chytřejší
Užijte si dechberoucí připojení s rychlostí 2000 Mbps
Bezdrátové připojení s rychlostí až 2183 Mbps

 

Čip Qualcomm
128 MB RAM, stabilní připojení až pro 128 zařízení
7 vysoce výkonných nezávislých zesilovačů signálu
7 všesměrových antén s vysokým ziskem
AIoT antény pro snadnější připojení k chytrým zařízením
 

 
Teoretická maximální rychlost připojení až 2183 Mbps
Užijte si plynulé streamování videa a hraní her
Díky dvoupásmové technologii nabízí router připojení Wi-Fi s rychlostí až 2 183 Mbps. Pásmo 2,4 GHz podporuje 3 vstupy spolu se 3 výstupy a nabízí maximální teoretickou přenosovou rychlost až 450 Mbps.
Toto pásmo zajišťuje přenos signálu na velkou vzdálenost a lepší průchodnost zdmi. Pásmo 5 GHz pak podporuje čtveřici vstupů a výstupů, přičemž maximální teoretická přenosová rychlost je v tomto případě 1 733 Mbps.
Díky vyšší rychlosti si budete moci užít plynulejší zážitek z hraní vašich oblíbených online her pro více hráčů, stejně jako streamování videa v HD kvalitě.
 

 
Čip Qualcomm
Zajišťuje stabilní provoz routeru a plynulejší online aktivity
Procesor Qualcomm hravě zvládá jak přenos dat přes gigabitové ethernetové porty, tak přes dvoupásmové Wi-Fi připojení. Můžete se tak spolehnout na vysoký výpočetní výkon a za všech okolností stabilní provoz.
 

 
Nezávislá AIoT anténa
Umožňuje rychle rozpoznat jakékoliv chytré zařízení Mi a připojit ho k síti
Nezávislá vestavěná AIoT anténa v routeru vám umožní automaticky detekovat chytrá zařízení Mi v dosahu a nastavit jejich připojení k síti. Získáte tak přístup k celé řadě chytrých funkcí, k čemuž stačí jen otevřít aplikaci Mi Home/Xiaomi. Můžete třeba pomoci vašim rodičům rychle nastavit jejich nová zařízení, i když budete sami mimo domov.
 

 
7 vysoce výkonných nezávislých zesilovačů signálu
Přináší silný signál dokonce i skrz zdi
Router pracuje s pásmy 2,4 GHz a 5 GHz samostatně prostřednictvím trojice a čtveřice nezávislých, vysoce výkonných zesilovačů signálu (PA+LNA), díky čemuž signál lépe prochází zdmi. Dvoupásmová Wi-Fi snadno pokryje dokonce i větší domácnosti. PA (zesilovač výkonu) účinně zvyšuje sílu vysílání signálu, zatímco LNA (nízkošumový zesilovač) dokáže zvýšit citlivost jeho přijímače.
 

 
128 MB RAM
Zprostředkuje stabilní připojení až pro 128 různých zařízení najednou
128 MB paměti RAM umožňuje připojit až 128* zařízení současně a zaručuje stabilní přenos dat a připojení pro každé z nich.
 

 

Technologie MU-MIMO
Zajišťuje hladký přístup k internetu pro velký počet uživatelů
Technologie MU-MIMO vytváří prostřednictvím rozšířené sestavy antén více datových toků současně, díky čemuž umožňuje routeru poskytnout stabilní připojení pro více zařízení najednou. Pomalé připojení na jednom zařízení nemůže ovlivnit provoz ostatních, což pomáhá zajistit nepřerušované online aktivity pro všechny zúčastněné.
 

 
Kvalitní odvod tepla
Záruka dlouhodobého a mimořádně stabilního provozu routeru
Velký chladič z hliníkové slitiny a kvalitní teplovodivá pasta jsou zárukou účinného odvodu tepla pryč z modemu. Chladící otvory na horním a spodním krytu zařízení zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu, díky čemuž můžete počítat s mnoha lety kvalitního a stabilního připojení k internetu.
 

 
Gigabitové ethernetové porty
Využijte naplno všechna pásma v celé jejich šíři
Modem je vybaven 1 gigabitovým portem WAN a 3 gigabitovými porty LAN, díky čemuž hravě splní požadavky na širokopásmové připojení s rychlostí 100 Mbps a výše. Maximální možná rychlost připojení je 1 000 Mbps.
 

 
Pečlivě testováno v honbě za dokonalostí
Ve spolupráci s významnými světovými výrobci testovacích nástrojů, jako jsou Spirent a Ixia, byly provedeny rozsáhlé testy simulující množství situací u vás doma, stejně jako testy výkonu routeru v extrémních podmínkách. Vše pro to, aby bylo zajištěno, že je router schopen pracovat za všech okolností stabilně.
 

 
Uživatelská přívětivost, snadné nastavení
Modem se vyznačuje jednoduchou správou a umožňuje snadné a rychlé nastavení vaší sítě. Zahrnuje také celou řadu praktických funkcí, např. prevenci neoprávněného přístupu k síti a jeho kontrolu, což dále zvyšuje její zabezpečení a spolu s tím i vaše soukromí.
Optimalizace Wi-Fi – test výkonu jedním kliknutím pro optimalizaci provozu modemu
Integrace dvou pásem – automatické připojení k optimálnímu pásmu
Prevence neoprávněného přístupu – jakmile se k vám připojí neautorizované zařízení, obdržíte o tom notifikaci a bude jej moci jedním kliknutím zablokovat
Ochrana dítěte online – mějte dohled nad dobou, kterou vaše děti tráví online a obsahem, jenž si prohlížejí
 
Zobrazit více

Články odjinud