Xiaomi Mi Band 6 NFC

92 %
Stars
(72 hodnocení)

Mi Smart Band 6 NFC Představujeme Mi Smart Band 6 NFC s funkcí bezkontaktních plateb díky spolupráci s Mastercard®. Seznam bank, které podporují platby kartou Mastercard pomocí Mi Smart Band 6 NFC: ČSOB, Curve, mBank. O krok vpřed - 1.56" AMOLED displej - 30 sportovních režimů - Monitorování srdeční frekvence - SpO2 senzor - 12 denní výdrž baterie - Odolnost proti vodě do 50 metrů - Magnetické nabíjení bez nutnosti sundání náramku Více informací na první pohled Displej s úhlopříčkou 1,56"... Celý popis

Koupit za 1 077 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mi Smart Band 6 NFC

Představujeme Mi Smart Band 6 NFC s funkcí bezkontaktních plateb díky spolupráci s Mastercard®. Seznam bank, které podporují platby kartou Mastercard pomocí Mi Smart Band 6 NFC: ČSOB, Curve, mBank.

O krok vpřed

- 1.56" AMOLED displej

- 30 sportovních režimů

- Monitorování srdeční frekvence

- SpO2 senzor

- 12 denní výdrž baterie

- Odolnost proti vodě do 50 metrů

- Magnetické nabíjení bez nutnosti sundání náramku

Více informací na první pohled

Displej s úhlopříčkou 1,56" byl o 50% zvětšen oproti předchozí generaci. Snadná kontrola textových zpráv, hovorů a oznámení rychlým pohledem.

 

 

 

Přesně řezané hrany, vynikající klasický tvar

Mi Smart Band 6 NFC se drží klasického tvaru s inovativní velkou obrazovkou a zaoblenými hranami, takže je pohodlný na nošení.

 

AMOLED displej s 326 ppi 

Zřetelně uvidíte i kočičí fousky.

 

 

 

Přizpůsobte si svůj náramek

Aplikace má více než 60 připravených ciferníků speciálně navržených pro celou obrazovku, které si snadno zobrazíte zvednutím zápěstí.

 

 

Šest barev pro váš styl

Zářivá žlutá, elegantní slonovinová a další! Vyberte si barvu, která se k vám hodí nejvíce.

*Mi Smart Band 6 NFC je dodáván s černým páskem, pásky jiných barev je nutno dokoupit zvlášť.

 

 

SpO2 senzor

Denní a noční monitoring

Saturace krve kyslíkem je důležitým fyziologickým parametrem dýchacího cyklu lidského těla. Buďte v souladu se svým tělem, měřte kdykoli a kdekoli!

 

Monitorování spánku

Mi Smart Band 6 NFC přesně zaznamenává dobu spánku, hluboký spánek, lehký spánek a REM spánek na základě změn srdeční frekvence a poskytuje vědecké rady, které vám pomohou rozvíjet pravidelné spánkové návyky.

 

Personal Activity Intelligence

Index osobní vitality se počítá na základě vašeho pohlaví, věku, srdeční frekvence a dalších údajů a poskytuje návrhy na aktivity, které zlepší vaše skóre.

Monitorování stresu

Udržuje přehled o úrovni vašeho stresu a poskytuje návrhy na uvolnění a zotavení ze stresu.

Dýchací cvičení

Rychle ulevte svému tělu a mysli pomocí dechového cvičení díky průvodci trvajícímu 1–5 minut, který udává vzory nádechů.

Sledování menstruačního cyklu

Sledujte vzorce svého cyklu, zaznamenávejte menstruaci a sledujte ovulaci. Mi Smart Band 6 NFC zavibruje, aby vás předem informoval, kde jste ve svém cyklu. O jednu starost méně.

 

30 fitness režimů

Mi Smart Band 6 NFC nyní obsahuje 19 nových fitness režimů, jako je HIIT, Basketball, Box a Zumba. Doba cvičení, spálené kalorie a srdeční frekvence jsou na první pohled jasně viditelné, což umožňuje efektivnější cvičení.

 

 

Automatické rozpoznávání šesti fitness režimů

Automaticky rozpozná 6 fitness režimů: venkovní běh, běžecký pás, veslovací trenažér, eliptický trenažér, chůzi a jízdu na kole, abyste se mohli soustředit na svou fyzičku.

 

 

Odolnost proti vodě do 50 metrů

Hodnocení vodotěsnosti 5 ATM znamená, že můžete Mi Smart Band 6 nosit do bazénu nebo s ním surfovat při pobřeží. Při plavání si můžete vybrat z pěti různých plaveckých stylů pro přesnější monitoring.

 

Bezkontaktní platba NFC

Xiaomi Pay funguje s mnoha kreditními a debetními kartami Mastercard od velkých bank. Přidáním podporovaných karet do kapesní peněženky si budete moci užívat všech odměn a výhod svých fyzických karet přímo na zápěstí

Zabudovaná Alexa

Uživatelé mohli mluvit přímo s Alexou prostřednictvím mikrofonu a požádat Alexu o pomoc s každodenními úkoly a ovládat zařízení připojená k Alexa.

Magnetické nabíjení

Baterie, která vydrží 12 dní v normálním režimu, 6 dní při intenzivním používání.

 

Mi Wear/Mi Fit APP

K propojení s náramkem lze použít buď Mi Wear nebo Mi Fit App.

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud