Xiaomi Mi 27" Desktop   27palcový monitor od Xiaomi uchvátí nejen kvalitním obrazem, ale také minimalistickým designem. Xiaomi se totiž podařilo zmenšit rámečky kolem displeje i celkově tělo, které je tenké 7,5mm! Po zapnutí pak můžete obdivovat 27palcovou obrazovku pyšnící se detailním Full HD rozlišením a IPS panelem, který garantuje věrné podání barev i vynikající čitelnost z úhlů. HDMI a VGA pak znamená snadné připojení k novějším i starším PC. Oceníte ale jistě i speciální režim minimalizující... Celý popis

Koupit za 4 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Mi 27" Desktop
 

27palcový monitor od Xiaomi uchvátí nejen kvalitním obrazem, ale také minimalistickým designem. Xiaomi se totiž podařilo zmenšit rámečky kolem displeje i celkově tělo, které je tenké 7,5mm! Po zapnutí pak můžete obdivovat 27palcovou obrazovku pyšnící se detailním Full HD rozlišením a IPS panelem, který garantuje věrné podání barev i vynikající čitelnost z úhlů.

HDMI a VGA pak znamená snadné připojení k novějším i starším PC. Oceníte ale jistě i speciální režim minimalizující nežádoucí vyzařování modrého světla, jehož zásluhou se budete cítit odpočatí i po dlouhých hodinách práce.

 

Full HD rozlišení

Garancí vysoké kvality zobrazení je vysoké rozlišení Full HD, které vám umožní upravovat fotografie i si naplno užít nejnovější filmy.

 

 

Chrání vaše oči

Mi Desktop disponuje i speciálním režimem, který redukuje vyzařování nežádoucího modrého světla, abyste se i po hodinách intenzivní práce cítili krásně odpočatí.

 

 

IPS panel

Sázka na technologii IPS znamená, že monitor poskytuje perfektní pozorovací úhly a je skvěle čitelný z každého rohu.

 

 

Minimalizované rámečky

Díky minimalizaci rámečků kolem 27palcového displeje je tento model perfektní i v případě, že vedle sebe chcete používat více monitorů zároveň.

 

 

Stylový design

Xiaomi vsadilo na oblíbený minimalistický design – i díky tomu je monitor tenký 7,5 mm a stane se ozdobou vašeho pracovního stolu.

 

 

 
 

 

Nastavení ideální polohy

Možnost monitor naklánět vám umožní najít si ideální pozici pro maximální pohodlí.

 

Multifunkční tlačítko
 

Garancí intuitivní obsluhy je multifunkční tlačítko sloužící pro zapnutí/vypnutí i výběr nahoru/dolů/doleva/doprava.

 

Skvělé možnosti připojení
 

Monitor má na těle HDMI i VGA pro snadné připojení k novým i starším počítačům a notebookům. Stejně tak disponuje audio konektorem.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud