Tento chytrý senzor od Xiaomi vám zaručuje dokonalý přehled o veškeré aktivitě ve vaší domácnosti. Také jej můžete napojit na další chytrá zařízení – například pokud otevřete dveře z ložnice do chodby, automaticky se rozsvítí světlo atd. Senzor pohodlně upevníte na okna, dveře, stěny místnosti nebo na fasádu domu. Pokud chcete mít více senzorů různě rozmístěných, je potřeba mít v jejich dosahu Wi-Fi signál a ke komunikaci potřebuje BLE Gateway. Díky aplikaci Mi Home si můžete nastavit funkci alarmu,... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tento chytrý senzor od Xiaomi vám zaručuje dokonalý přehled o veškeré aktivitě ve vaší domácnosti. Také jej můžete napojit na další chytrá zařízení – například pokud otevřete dveře z ložnice do chodby, automaticky se rozsvítí světlo atd.

Senzor pohodlně upevníte na okna, dveře, stěny místnosti nebo na fasádu domu. Pokud chcete mít více senzorů různě rozmístěných, je potřeba mít v jejich dosahu Wi-Fi signál a ke komunikaci potřebuje BLE Gateway.

Díky aplikaci Mi Home si můžete nastavit funkci alarmu, kdy si senzor nainstalujete a každý pohyb (např. když nejste doma) vám oznámí aplikace přímo na váš telefon. V aplikaci Mi Home tedy můžete nastavovat jak funkce senzoru, tak i jejich zapnutí a vypnutí.

Instalace je velmi jednoduchá – stačí pouze sundat ochrannou fólii a nalepit senzor na vybrané místo.
Základní specifikace:

- Rozměry: 34 × 32,7 × 14,5 mm
- Verze Bluetooth: Bluetooth 5.1 BLE
- Operační teplota: -10°C až 50°C
- Operační vlhkost: 0 %–95 % RH
Zobrazit více

Články odjinud