AB CryptoBox 700HD

92 %
Stars
(43 hodnocení)

Satelitní přijímač AB CryptoBox 700 HD je určen k příjmu a sledování satelitního vysílání ve Full HD kvalitě i v kodeku H.265 (HEVC). Je vybavený jednou čtečkou karet Conax, která lze přehrát na univerzální s podporou karet Cryptoworks i Irdeto.   Model AB CryptoBox 700HD je nástupcem oblíbeného přijímače nižší řady AB CryptoBox 600 HD. Oproti minulému modelu získal některé praktické funkce jako je například funkce Fastscan pro české a slovenské programy. Tato funkce dokáže velice usnadnit ladění... Celý popis

Koupit za 1 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Satelitní přijímač AB CryptoBox 700 HD je určen k příjmu a sledování satelitního vysílání ve Full HD kvalitě i v kodeku H.265 (HEVC). Je vybavený jednou čtečkou karet Conax, která lze přehrát na univerzální s podporou karet Cryptoworks i Irdeto.

 

Model AB CryptoBox 700HD je nástupcem oblíbeného přijímače nižší řady AB CryptoBox 600 HD. Oproti minulému modelu získal některé praktické funkce jako je například funkce Fastscan pro české a slovenské programy. Tato funkce dokáže velice usnadnit ladění programů.

 

Satelitní přijímač si poradí i se streamováním videa do chytrých zařízení s OS Android. Stačí si ZDARMA stáhnout aplikaci z obchodu Google Play do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu a můžete sledovat satelitní vysílání přímo na něm.

 

 

Multimediální funkce

AB Cryptobox 700HD v sobě kombinuje výhody satelitního přijímače a multimediálního přehrávače. Je vybaven dvojicí USB konektorů (1x přední panel + 1x zadní panel). Konektory lze využít pro připojení flashdisku nebo externího hard disku. Na toto paměťové médium lze následně pořídit záznamy oblíbených pořadů nebo lze využít funkci časového posunu TimeShift. USB konektory lze také využít pro přehrávání multimediálních souborů typu JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MP4. Spolupracuje s disky ve formátu FAT32 a NTFS.

 

 

Připojení přijímače k Internetu

Satelitní přijímač je vybaven Ethernet konektorem pro připojení do domácí sítě. Přijímač podporuje i bezdrátové připojení pomocí USB WiFi adaptéru. Po připojení k síti se zpřístupní oblíbené internetové služby, které naleznete pod názvem X-tras. Můžete zde využívat aplikace jako YouTube, předpověď počasí, RSS čtečka, kurzovní lístek, burzovní index a jiné aplikace. K dispozici je i FTP Downloader pro zálohu, obnovu a přenos souborů z USB na FTP či naopak z FTP na USB (setting, firmware, videosoubory, MP3, fotky apod.)

 

 

Vlastnosti AB CryptoBox 700 HD:

Nový procesor CPU 1 GHz
Podpora kodeku H.265
FastScan pro ladění CZ/SK stanic
Nová generace vysokorychlostní operační paměti DDRIII
IPTV streamování televizí přes internet
Streamování živého vysílání HD a SD kanálů na android zařízeních
DVB-S / DVB-S2 tuner
Univerzální čtečka karet (karta se vkládá čipem dolů)
HDMI výstup
Konektor SCART
RS232 datový port 2x USB 2.0 (1x přední panel, 1x zadní panel)
LAN RJ 45
S/PDIF digitální optický výstup
PIG (Picture in Graphic)
FTP manažer, hry, počasí, burzové informace, síťové funkce a aj.

 

Upozornění:

Nový typ dekódovací karty Skylink Standard HD M7 není kompatibilní s UNI čtečkou karet. Doporučené karty s tímto přijímačem jsou Cryptoworks a ICE karty.

 

Parametry AB CryptoBox 700 HD:

Frekvenční rozsah: 950 MHz do 2150 MHz
Rozlišení videa: 1080i/p, 720p, 576i/p, 480i/p
DiseqC: 1.0/1.1/1.2/1.3 USALS 13V/18V, 0/22K
EPG: 7 denní
Fast Scan: pro rychlé ladění CZ/SK programů ze Skylinku
Time Shift, nahrávání a PVR funkce
Automatická PAL/NTSC konverze 6000 TV/Rádio stanic 8 favoritních skupin
Podpora FAT32 a NTFS
Podpora Unicable
Mediaplayer s podporou formátů: JPEG BMP MP3 OGG FLAC AV, MKV TS TP TRP
MPG MP4
Chipset: ALI M3526
Flash paměť: 8 MByte
Úroveň signálu: -65 do -25 dBm
Hmotnost: cca 2,5 kg
Příkon: max. 25 W

 

Obsah balení AB CryptoBox 700 HD:
Přijímač Cryptobox 700 HD
Dálkové ovládání včetně baterií
Návod

 
 
Zobrazit více

Články odjinud