Závod s časem o spokojenost zákazníků příjemné kavárničky. Moji kavárničku najdete na rušné ulici mezi dalšími zavedenými kavárnami. Každého si získá útulnou atmosférou a samozřejmě skvělou kávou. I proto je populární i na sociálních sítích. Hosté sem chodí odpočívat, ale za barem je vše jinak. Z každého pracovního místa baristy se stává doslova bitevní pole. Nezrealizovat objednávku včas může být skutečně nepříjemné. A nestačí být jen rychlý. Pracovat musíte i na své oblibě u zákazníků. Pojďte... Celý popis

Koupit za 760 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Závod s časem o spokojenost zákazníků příjemné kavárničky.

Moji kavárničku najdete na rušné ulici mezi dalšími zavedenými kavárnami. Každého si získá útulnou atmosférou a samozřejmě skvělou kávou. I proto je populární i na sociálních sítích. Hosté sem chodí odpočívat, ale za barem je vše jinak. Z každého pracovního místa baristy se stává doslova bitevní pole. Nezrealizovat objednávku včas může být skutečně nepříjemné. A nestačí být jen rychlý. Pracovat musíte i na své oblibě u zákazníků. Pojďte si to zkusit.

Vyřizujte objednávky a staňte se nejlepším baristou!

Ve hře Moje kavárnička budete přijímat objednávky, vařit kávu a jiné nápoje, za to vše pak sbírat vítězné body. Když dojdou karty objednávek, případně některý z hráčů bude mít 5 nesplněných objednávek, v kavárničce se zavírá a nastává konec hry. Vítězem a hrdým nositelem ocenění Mistr barista se stává hráč s nejvyšším počtem vítězných bodů!

Obsah balení:
- 1 deska přísad
- 4 desky hráčů
- 16 dílků vylepšení
- 6 figurek
- 2 zásobníky na přísady
- 80 karet objednávek
- 12 šálků
- 102 přísad
- 15 žetonů keksíků
- 1 žeton začínajícího hráče
- česká a slovenská pravidla

Počet hráčů: 2-4
Minimální věk: 8+
Délka hry: 30 minut

Desková hra je v českém jazyce.

How to play (EN):
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 8 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ deskové
Délka hry 30 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka ADC Blackfire
Rok vydání 2023
Zobrazit více parametrů

Články odjinud