Amazfit T-Rex 2

93 %
Stars
(6 hodnocení)

- Import tras a navigace v reálném čase - Odolnost vojenské třídy - Voděodolnost 10 ATM - Odolnost vojenské třídy   Stylově robustní  HD AMOLED displej je čistý jako nejčistší oceán a umožní vám užít si divy divočiny nebo nezkrotnou městskou džungli prostřednictvím desítek ciferníků s odpovídajícími always-on displeji. Stáhněte si svůj oblíbený z aplikace Zepp nebo dokonce nahrajte vlastní obrázek.     Připrav se na akci Pro lidi se smyslem pro dobrodružství, mají hodinky stupeň voděodolnosti... Celý popis

Koupit za 5 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

-
Import tras a navigace v reálném čase

-
Odolnost vojenské třídy

-
Voděodolnost 10 ATM

-
Odolnost vojenské třídy

 
Stylově robustní 
HD AMOLED displej je čistý jako nejčistší oceán a umožní vám užít si divy divočiny nebo nezkrotnou městskou džungli prostřednictvím desítek ciferníků s odpovídajícími always-on displeji. Stáhněte si svůj oblíbený z aplikace Zepp nebo dokonce nahrajte vlastní obrázek.

 

 

Připrav se na akci
Pro lidi se smyslem pro dobrodružství, mají hodinky stupeň voděodolnosti 10 ATM, což znamená, že vydrží ekvivalent tlaku vody 100 metrů. S Amazfit T-Rex 2 odoláte dešti, ovládnete bazén a podmaníte si oceán.

 

Provoz i při nízké teplotě
Amazfit T-Rex 2 jsou postaveny pro odvážlivce, jsou proto dostatečně odolné, aby mohly být provozovány i při extrémních teplotách až -30°C. Nejenže tělo hodinek fyzicky odolá chladu, nadále můžete také používat funkce hodinek, i když se podmínky zintenzivňují. Staňte se svědky odvahy kované ledem.

 

Profesionální společník
Amazfit T-Rex 2 mají odolný a pevný tvar s výraznými úhly. Prošly 15 vojenskými testy, takže s vámi zdolají horké pouště, vlhké deštné pralesy i polární ledovce. Buďte svědky vytrvalosti, která s lehkostí vzdoruje živlům.

 

 

 
Chytré rozpoznání silových cvičení
15+ posilovacích cvičení a automatické rozpoznávání pohybu

Dvoupásmové a 5satelitní polohování

 
Specializovaná data
Hodinky jsou vybaveny novým vlastním algoritmem pohybu, který vyhodnocuje specializovaná data, jako je maximální příjem kyslíku (VO2 Max), doba úplného zotavení, tréninková zátěž a tréninkový efekt.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud