Amazfit T-Rex 2

95 %
Stars
(82 hodnocení)

Amazfit T-Rex 2 Patříte mezi milovníky outdoorových aktivit, kteří často vyrážejí na cyklistické výlety, do hor nebo třeba na vodu? Nebo vás vaše práce nutí dennodenně pracovat v nehostinném prostředí? Ať už je vaším případem cokoliv z uvedeného, chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 vás v žádném případě nezklamou. Jedná se totiž o ultra odolné zařízení, které můžete používat i v náročnějších podmínkách. Spolehnout se přitom můžete na moře skvělých funkcí, ale i stylový design, který podtrhne vaši osobnost.... Celý popis

Koupit za 5 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Amazfit T-Rex 2

Patříte mezi milovníky outdoorových aktivit, kteří často vyrážejí na cyklistické výlety, do hor nebo třeba na vodu? Nebo vás vaše práce nutí dennodenně pracovat v nehostinném prostředí? Ať už je vaším případem cokoliv z uvedeného, chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 vás v žádném případě nezklamou. Jedná se totiž o ultra odolné zařízení, které můžete používat i v náročnějších podmínkách. Spolehnout se přitom můžete na moře skvělých funkcí, ale i stylový design, který podtrhne vaši osobnost.

Mezi hlavní přednosti hodinek patří spolehlivý provoz při extra nízkých teplotách, dále komplexní sada funkcí pro sledování zdraví a v neposlední řadě také dvoupásmové určování polohy s využitím pěti satelitních systémů a plnohodnotnou navigací.

Klíčové vlastnosti:

Fungují i při extrémně nízkých teplotách (až –30 °C)
Super odolnost, kterou zaručuje certifikát o splnění armádní normy MIL-STD-810G
Vodotěsnost dle 100 m (10 ATM)
Sada funkcí pro komplexní monitoring zdraví
2pásmové určování polohy s využitím 5 satelitních systémů a plnohodnotnou navigací
Více než 150 sportovních režimů
Přesný monitoring spánku s rozpoznáním spánkových cyklů

Hodinky Amazfit T-Rex 2 vám dají do rukou spoustu funkcí, díky nimž obstojíte i v extra náročném prostředí.

Mistrovská odolnost

Tyto chytré hodinky si můžete vzít do horké pouště, vlhkého deštného pralesa i na polární ledovec. Přístroj se totiž pyšní odolností vojenské třídy (MIL-STD-810G) a zvládá pracovat i při extrémně nízkých teplotách (až –30 °C).

 

Přesně určí vaši polohu

Výraznou předností chytrých hodinek Amazfit T-Rex 2 je i dvoupásmové určování polohy a podpora pěti satelitních systémů (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS). K přesnému zaznamenávání vaší pozice navíc přispívá i vestavěný kompas a barometrický výškoměr.

 

Navigace přímo v hodinkách

Hodinky Amazfit T-Rex 2 vám při jakémkoliv dobrodružství pomůžou dorazit do cíle. Jejich funkcionalita totiž zahrnuje i takové vychytávky, jako je navigace a sledování cesty v reálném čase či importování tras z aplikace Zepp.

 

Když voda nevadí

Moře, oceán ani déšť nepředstavuje pro tyto chytré hodinky problém. Zařízení se totiž pyšní vodotěsností dle 10 ATM, což znamená, že vydrží ekvivalent tlaku vody 100 metrů.

 

Bezpečně do výšin

Vydáváte se na výpravu do vysokých hor? V tom případě jistě oceníte i praktickou funkci, která vás v oblastech s vysokou nadmořskou výškou upozorní, že byste měli provést test saturace krve kyslíkem.

 

Cvičení pod kontrolou

Ať už běháte, jezdíte na kole, nebo hrajete nějaký týmový sport, chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 zaznamenávají vaši aktivitu, a to i s mnoha rozličnými údaji. V přístroji máte k dispozici více než 150 sportovních režimů, přičemž můžete sledovat svůj tep, rychlost i třeba spálené kalorie.

 

Přesná měření

Informace o vašem zdraví zjišťují tyto hodinky opravdu precizně. Stará se o to biometrický senzor BioTracker 3.0 PPG, který ke své činnosti využívá 6 fotodiod. Jeho zásluhou můžete jediným klepnutím otestovat svou srdeční frekvenci, saturaci krve kyslíkem, úroveň stresu a rychlost dýchání – to vše vám zabere jen 45 sekund. V případě zájmu si navíc můžete nechat sestavit personalizované hodnocení zdravotního stavu (PAI).

 

Pro lepší spánek

K tomu, abyste se mohli naplno věnovat všemu potřebnému, potřebujete dobře spát. Chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 jsou proto vybaveny i špičkovou funkcí SomnusCare, která spočívá v důkladném monitorování vašeho spánku. Přístroj dokáže rozpoznat různé spánkové stavy (lehký, hluboký a REM spánek, ale také denní spánek), přičemž během spánku monitoruje i potenciální problémy s dýcháním.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Amazfit
Úhlopříčka displeje 1.39 palce
Hmotnost 66.5 g
Typ displeje AMOLED
Slot pro SIM ne
Voděodolnost a prachuvzdornost ano
NFC ne
Hybridní hodinky ne
Produktová řada Amazfit T-Rex
Určení unisex
eSIM ne
Velikost pouzdra 47 mm
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Snímač okolního osvětlení ano
Vestavěný mikrofon ne
Zabudovaný reproduktor ne
GLONASS ano
Výškoměr ano
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud