Amazfit T-Rex

92 %
Stars
(190 hodnocení)

Mobilní aplikace ke stažení na pro zařízení s Androidem na Google Play či pro telefony iPhone z AppStore. Chytré hodinky Huami Amazfit T-Rex Chytré hodinky Huami Amazfit T-Rex evokují svým názvem tyranosaura, což rozhodně není náhoda! Jsou totiž deklarovány jako hodinky do nepohody, které odolají extrémnímu horku (až 70 °C) i mrazu (-40 °C), zvládnou rychlé změny teploty a jsou odolné proti korozi a vlhkosti. Z hlediska kvality splňují dvanáct standardů vojenské úrovně, včetně Mil STD-810G. Hodinky... Celý popis

Koupit za 1 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mobilní aplikace ke stažení na pro zařízení s Androidem na Google Play či pro telefony iPhone z AppStore.
Chytré hodinky Huami Amazfit T-Rex
Chytré hodinky Huami Amazfit T-Rex evokují svým názvem tyranosaura, což rozhodně není náhoda! Jsou totiž deklarovány jako hodinky do nepohody, které odolají extrémnímu horku (až 70 °C) i mrazu (-40 °C), zvládnou rychlé změny teploty a jsou odolné proti korozi a vlhkosti. Z hlediska kvality splňují dvanáct standardů vojenské úrovně, včetně Mil STD-810G.

Hodinky na pohled zaujmou drsným vzhledem, kterému dominuje kruhová dotyková AMOLED obrazovka o průměru 1,3″ s rozlišením 360 × 360 obrazových bodů. Před mechanickými nástrahami ji chrání odolné tvrzené sklo Corning Gorilla Glass 3. Tělo hodinek měří 47,7 × 47,7 × 13,5 milimetrů a váží 58 gramů.

Displej je jasný a dobře čitelný, chytré hodinky také podporují funkci Always-On Display, která zobrazuje pouze základní informace; při zvedání zápěstí se okamžitě zapne celá obrazovka se všemi údaji (tuto funkci lze vypnout, aby se šetřila baterie).

Výbava hodinek Amazfit T-Rex
Čtyři mechanická tlačítka – každé v jednom z rohů – mají dobře definované funkce a silnou strukturu, díky čemuž jsou vhodné i pro ovládání v rukavicích. Chytré hodinky Huami Amazfit T-Rex jsou koncipovány podle standardů americké armády, což jim dává schopnost odolat drsným povětrnostním podmínkám.

Z hlediska technologií můžeme počítat s konektivitou přes Bluetooth v poslední dostupné verzi 5.0 LE. Hodinky je možné připojit k chytrým telefonům s operačními systémy Android 5.0 a vyšší nebo iOS 10.0 a novějším.

Špičková výbava i výdrž
Z další výbavy zmiňme optický PPG monitor srdeční frekvence, geomagnetický senzor, senzor zrychlení a snímač okolního světla. Ve výbavě nechybí ani podpora satelitních pozičních systémů GPS a GLONASS, takže pomocí těchto hodinek můžete přesně měřit a zaznamenávat absolvovanou trasu. Celkem tyto hodinky podporují 14 typů sportovních aktivit.

Součástí zvýšené odolnosti je pochopitelně také odolnost proti vodě – konkrétně do 5 ATM, což v praxi odpovídá ponoru do hloubky 50 metrů. Třešničkou na dortu je deklarovaná odolnost proti slané vodě. Elektrickou energii zajišťuje akumulátor s kapacitou 390 mAh, který by měl zajistit až 20 dnů běžného provozu na jedno nabití nebo skvělých 20 hodin při zapnuté GPS.
Seznam podporovaných aktivit:
Běh
Běh na běžeckém pásu
Terénní běh
Chůze
Eliptický trenažér
Výstup
Turistika
Lyžování
Cyklistika
Jízda na rotopedu
Plavání v bazénu
Plavání venku
Triatlon
Fitness
Technické parametry hodinek Huami Amazfit T-Rex
Rozměry: 47,7 × 47,7 × 13,5 mm
Hmotnost: 58 g (s řemínkem)
Vodotěsnost: do 5ATM, podporuje plavání
Obrazovka: 1,3 ”AMOLED, rozlišení 360 × 360 obrazových bodů, chráněná odolným sklem Corning Gorilla Glass 3
Senzory: optický snímač tepové frekvence BioTracker PPG, 3osý akcelerometr, geomagnetický senzor, senzor okolního světla
Určování polohy: GPS + GLONASS
Konektivita: Bluetooth 5.0/BLE
Baterie: 390 mAh, LiPo
Nabíjení: přes dva magnetické pogo piny
Výdrž baterie: až 20 dnů běžného používání
Materiály: polymer
Podporovaná zařízení: s Androidem 5.0 nebo vyšším/s iOS 10.0 nebo novějším
Obsah balení Huami Amazfit T-Rex
1× chytré hodinky Huami Amazfit T-Rex
1× magnetická nabíjecí základna
1× uživatelská příručka
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud