Když máte světově nejpokročilejší architekturu procesoru pro hráče a tvůrce obsahu, jsou možnosti nekonečné. Ať už hrajete nejnovější hry, navrhujete nejmodernější mrakodrap, či zpracováváte velké množství dat, potřebujete výkonný procesor, který to vše zvládne. AMD Ryzen 7000 série stolních procesorů se Zen 4 architekturou přinášejí nejnovější technologie s podporou DDR5 a PCIe 5.0 rozhraní. Přednosti Ryzen 5 7600X - Léty prověřená kvalita výrobků AMD - 5 nm „Zen 4“ architektura - 6 fyzických... Celý popis

Koupit za 5 365 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Když máte světově nejpokročilejší architekturu procesoru pro hráče a tvůrce obsahu, jsou možnosti nekonečné. Ať už hrajete nejnovější hry, navrhujete nejmodernější mrakodrap, či zpracováváte velké množství dat, potřebujete výkonný procesor, který to vše zvládne. AMD Ryzen 7000 série stolních procesorů se Zen 4 architekturou přinášejí nejnovější technologie s podporou DDR5 a PCIe 5.0 rozhraní.

Přednosti Ryzen 5 7600X

- Léty prověřená kvalita výrobků AMD

- 5 nm „Zen 4“ architektura

- 6 fyzických jader a 12 vláken

- Frekvence až 5,3 GHz

- Podpora DDR5 pamětí

AMD EXPO
Společnost AMD přichází s technologií AMD EXPO (AMD Extended Profiles for Overclocking). Uživatelsky přívětivou podporou pro přetaktování pamětí. Odemkněte maximální potenciál vašich paměťových modulů a získejte vyšší snímkovou frekvenci a plynulejší zobrazení ve vašich oblíbených hrách.

AMD Ryzen Master
Každý AMD Ryzen procesor má z výroby odemčený násobič, takže si jej můžete uzpůsobit vašim potřebám. Pro přístup k těmto funkcím poskytuje výrobce nástroj AMD Ryzen Master. Ten poskytuje až 4 profily pro uložení vlastních nastavení frekvence a napětí pro procesory Ryzen.

Procesor pro hráče i tvůrce
Při tvorbě obsahu se musíte spoléhat na celou řadu aplikací. Ať už vytváříte 3D modely, animaci postav či vizualizaci produktu, každý má vlastní požadavky na výkon procesoru. Procesory Ryzen série 7000 poskytují vynikající výkon jak v jednovláknových, tak vícevláknových aplikacích. Profesionálům tak poskytuje jediný produkt, který zvládne vše.
Zobrazit více

Parametry

Modelové označení AMD Ryzen 5
Patice socket AM5
Příkon 105 W
Technologie výroby 5 nm
Počet jader 6 jader
Počet vláken 12
Herní ano
S integrovanou grafikou ano
Velikost L1 cache 384 KB
Velikost L3 cache 32768 KB
Výrobce AMD
Frekvence jádra 4.7 GHz
Zobrazit více parametrů

Články odjinud