Anker SoundCore Flare 2

93 %
Stars
(4 hodnocení)

Anker Soundcore Flare 2 černá Bluetooth reproduktor Soundcore Flare 2 rozproudí každou párty Kompaktní Bluetooth reproduktor Anker Soundcore Flare 2 ve stylovém kuželovitém designu vás dostane pohlcujícím 360° zvukem s intenzivními basy, který oživí každou plážovou, zahradní anebo domácí párty. Pulzující světelná show dodá tanečnímu parketu tu pravou šťávu a díky dlouhé výdrži baterie můžete bez omezení trsat až do brzkého rána. Klíčové vlastnosti Bluetooth reproduktoru Anker Soundcore Flare... Celý popis

Koupit za 1 809 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Anker Soundcore Flare 2 černá

Bluetooth reproduktor Soundcore Flare 2 rozproudí každou párty
Kompaktní Bluetooth reproduktor Anker Soundcore Flare 2 ve stylovém kuželovitém designu vás dostane pohlcujícím 360° zvukem s intenzivními basy, který oživí každou plážovou, zahradní anebo domácí párty. Pulzující světelná show dodá tanečnímu parketu tu pravou šťávu a díky dlouhé výdrži baterie můžete bez omezení trsat až do brzkého rána.

Klíčové vlastnosti Bluetooth reproduktoru Anker Soundcore Flare 2 (černý)

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost
Špičkový zvukový výkon 20 W (2× 10 W)
Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0
Stabilní a rychlé připojení na vzdálenost až 20 m
Krytí IPX7 - odolný proti vodě
Integrovaný mikrofon pro handsfree hovory
Mobilní aplikace Soundcore (Android, iOS) s možností nastavení podsvícení a ekvalizéru
5200mAh baterie s výdrží 12 hodin
Soundcore Flare 2 je vybaven napájecím konektorem USB-C

 

Technologie PartyCast
Pro dokonalé ozvučení velkých prostorů lze k Bluetooth reproduktoru Flare 2 současně připojit až 100 dalších reproduktorů značky Soundcore a synchronizovat světlo a zvuk prostřednictvím jediného zařízení.
 

Extra silné basy
Technologie BassUp dodá přehrávané hudbě ten pravý rytmus se silnými basy. Soundcore Flare 2 má na míru navržený DSP čip, který v kombinaci s duálními basovými radiátory poskytne o 100 % více basů než běžné přenosné reproduktory.

Soundcore Flare 2 s efektním RGB podsvícením
Soundcore Flare 2 je v horní a spodní části opatřen světelným LED pásem. Pomocí mobilní aplikace Soundcore můžete zvolit jeden ze 6 světelných režimů pro vytvoření té pravé taneční atmosféry. 
 

Soundcore Flare 2 je voděodolný
Bluetooth reproduktor Soundcore Flare 2 je opatřen voděodolným krytím IPX7. Díky tomu můžete oblíbenou hudbu poslouchat za každého počasí, nebo si zpříjemnit relaxaci u bazénu. Flare 2 zvládne i úplné ponoření pod vodu do hloubky 1 m po dobu 30 minut.
 

Výdrž až 12 hodin přehrávání
Energii reproduktoru Soundcore Flare 2 dodává Li-ion baterie s kapacitou 5 200 mAh, která disponuje inteligentní technologií napájení. Výdrž při nastavené 60% hlasitosti dosahuje až 12 hodin a přehrávat hudbu lze i během nabíjení zařízení.
 

USB-C nabíjení
Díky modernímu USB-C rozhraní plně dobijete baterii přenosného reproduktoru Soundcore Flare 2 za pouhé 3,5 hodiny. Pro bezpečný provoz je konektor chráněn odnímatelnou gumovou krytkou.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud