Anker SoundCore Flare 2

92 %
Stars
(6 hodnocení)

Voděodolný přenosný Bluetooth reproduktor Anker Soundcore Flare II nabízí výkonný 360° zvuk, silné basy a světelnou show přesně podle vašeho gusta. Novou dimenzi vaší párty dodá technologie PartyCast, s kterou propojíte přenosné reproduktory Flare II mezi sebou. Voděodolné pouzdro se stupněm krytí IPX7 odolá prakticky všem podmínkám. Tento přenosný reproduktor je vyroben z pevných materiálů, které nejsou náchylné k mechanickému poškození. Jeho přenášení navíc usnadňují kompaktní rozměry. Aplikace... Celý popis

Koupit za 3 142 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Voděodolný přenosný Bluetooth reproduktor Anker Soundcore Flare II nabízí výkonný 360° zvuk, silné basy a světelnou show přesně podle vašeho gusta. Novou dimenzi vaší párty dodá technologie PartyCast, s kterou propojíte přenosné reproduktory Flare II mezi sebou. Voděodolné pouzdro se stupněm krytí IPX7 odolá prakticky všem podmínkám. Tento přenosný reproduktor je vyroben z pevných materiálů, které nejsou náchylné k mechanickému poškození. Jeho přenášení navíc usnadňují kompaktní rozměry. Aplikace Soundcore poté nabízí možnost přizpůsobit reproduktor vlastním potřebám.

Výkonný 360° zvuk

Bluetooth reproduktor Soundcore Flare je vybaven duálními měniči s plným rozsahem instalovanými zády k sobě. Ty jsou doplněny ještě o dva pasivní basové radiátory. Výsledkem je všudypřítomný intenzivní 360° zvuk. Navíc s technologií BassUpTM jsou zaručeny opravdu silné basy, takže fanoušci nízkých frekvencí budou stoprocentně spokojeni. Pro přehrávání hudby můžete využít technologii Bluetooth 4.2 (dosah signálu 20 m) a spárovat zařízení s vaším smartfonem nebo tabletem. Reproduktor lze propojit např. s notebookem rovněž za pomoci audio kabelu přes vstup AUX in (kabel není součástí balení).

Technologie PartyCast

S technologií PartyCast snadno propojíte přenosné Bluetooth reproduktory Bluetooth Flare 2 mezi sebou. Jejich zvuk a světlo bude v dokonalé synchronizaci a vy tak získáte plynulý elektrizující zážitek. Technologie PartyCast dopřává v možnostech párování neuvěřitelnou svobodu - spárujte klidně 100 kusů zároveň!

12 hodin poslechu na jedno nabití

S Bluetooth reproduktorem Anker Soundcore Flare můžeme nepřetržitě poslouchat hudbu až 12 hodin. Kapacita baterie je 5200 mAh a plné nabití baterie pomocí micro USB kabelu trvá 3,5 hodiny. Nelze opomenout ani odolné pouzdro, které ochrání před mechanickým poškozením nebo vlhkostí. Díky stupni krytí IPX7 můžete reproduktor ponořit do vody a hudba bude znít dál.

Zvuk, který svítí

Nechte pulsovat LED světla v rytmu vaší hudby a získejte zcela pohlcující audiovizuální zážitek. K dispozici je 6 nastavitelných možností osvětlení, které vám dávají svobodu vybrat si vlastní perfektní světelnou show odpovídající vaší hudbě i náladě. K dispozici je aplikace Soundcore, s kterou pouhým klepnutím prstem snadno upravíte zvukové profily nebo osvětlení.

Parametry a specifikace

 

Typ

Přenosný Bluetooth reproduktor

Měniče
2x s plným rozsahem, 2x pasivní radiátor

Výkon
20 W

Bezdrátové připojení
Bluetooth®

Kapacita baterie
5200 mAh

Konektory
Port USB-C, AUX IN

Doba přehrávání
20 hodin

Doba nabíjení
3,5 hodiny

Stupeň krytí
IPX7
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Anker
Celkový výkon RMS 20 W
Hmotnost 1000 g
Konfigurace reproduktorů mono
USB vstup ano
AUX-IN ne
Vestavěný mikrofon ano
FM tuner ne
Voděodolné ano
Běžná výdrž baterie 12 h
Hlasový asistent ne
Párty reproduktory ne
Přenosné ano
Svítící ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud