Antares Sander

84 %
Stars
(30 hodnocení)

Novinka mezi kancelářskými židlemi se těší oblibě. Kancelářská židle Sander šedá zaujme výběrem ze široké palety barev čalouněných v eko kožence. Sander je vhodné jak pro menší i vyšší psotavy. Nedílnou součástí židle Sander jsou výškově stavitelné područky s měkkčenými podloketky. Vysoký a prodyšný opěrák zajistí komfort i vyššímu uživateli. Součástí opěráku je hlavová opěrka s měkkčeným polstrováním. Integrovaná bederní opěrka příjemné odlehčí napětí v oblasti bederní páteře. Jádro židle tvoří... Celý popis

Koupit za 2 380 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Novinka mezi kancelářskými židlemi se těší oblibě. Kancelářská židle Sander šedá zaujme výběrem ze široké palety barev čalouněných v eko kožence. Sander je vhodné jak pro menší i vyšší psotavy. Nedílnou součástí židle Sander jsou výškově stavitelné područky s měkkčenými podloketky.
Vysoký a prodyšný opěrák zajistí komfort i vyššímu uživateli. Součástí opěráku je hlavová opěrka s měkkčeným polstrováním. Integrovaná bederní opěrka příjemné odlehčí napětí v oblasti bederní páteře.
Jádro židle tvoří plně synchronní mechanika s možností aretace houpání v libovolné poloze. Sílu protiváhy opěráku je možné regulovat.
Na první pohled Vás zaujme i designový kříž v lesklém chromovém provedení, vyroben z kvalitní celi. Kříž je osazen kolečky na měkké povrchy.
 
 PARAMETRY
Nosnost
120 kg
Celková výška
113 - 122 cm
Celková šířka
67 cm
Hloubka sedáku
 48,5 cm
Výška sedáku
44 - 53 cm
 VÝHODY
integrovaná bederní opěrka
hlavová opěrka součástí opěráku
prodyšný opěrák
chromový kříž
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Antares
Nosnost 120 kg
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 48.5 cm
Šířka sedáku 50 cm
Dětské ne

Podobné produkty

Články odjinud