Apple iMac MJVA3CZ/A

100 %
Stars
(2 hodnocení)

AiO počítač Apple iMac 24 4.5K Retina Nový iMac je velkým krokem vpřed do nového ekosystému Apple díky využití výkonné platformy M1. Skvělý výkon v novém designu se snadno použitelnými technologiemi. Přesně to co od nového iMacu očekáváte. - Ikonický design Apple počítače vše v jednom. - Obraz jako břitva na 4.5K Retina displeji. - V kompaktním formátu nabízí mnohem vyšší výkon. - Vhodný pro nejrůznější aktivity: kancelář, hry, zábava, střih videa, grafická a hudební tvorba. - Operační systém... Celý popis

Koupit za 38 075 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

AiO počítač Apple iMac 24 4.5K Retina

Nový iMac je velkým krokem vpřed do nového ekosystému Apple díky využití výkonné platformy M1. Skvělý výkon v novém designu se snadno použitelnými technologiemi. Přesně to co od nového iMacu očekáváte.

- Ikonický design Apple počítače vše v jednom.

- Obraz jako břitva na 4.5K Retina displeji.

- V kompaktním formátu nabízí mnohem vyšší výkon.

- Vhodný pro nejrůznější aktivity: kancelář, hry, zábava, střih videa, grafická a hudební tvorba.

- Operační systém macOS Big Sur podpoří M1 výrazně vyšším výkonem a je vybaven spoustou aplikací.

- Přímo v macOS Big Sur můžete používat oblíbené aplikace pro iPhone a iPad.

- Rychlé připojení WiFi ax, Bluetooth 5.0 a Thunderbolt / USB 4.

Jedinečný design

S profilem pouhých 11.5 mm je jen o málo silnější než váš mobilní telefon. Za takto jedinečný tenký design vděčí revolučnímu čipu Apple M1. Velmi elegantní je také řešení magnetického napájecího konektoru s opleteným kabelem v barvě počítače. Vyberte si jednu ze sedmi zářivých barev. Vždy dokonale zapadne do prostoru a životního stylu.

Ohromující výkon

Nově nabízí iMac první čip z vlastních dílen Apple navržený přímo pro Mac. Apple M1 je opravdovou revolucí pro počítače Mac. Na jediném miniaturním čipu je integrované CPU, GPU, Neural Engine, potřebná rozhraní a mnohé další technologie. Nabízí násobné rychlosti CPU a GPU proti předešlým generacím počítačů Mac a navíc je velmi úsporný a zabezpečený. Nepotřebuje chlazení s ventilátory. Objevte novou dimenzi výkonu s procesorem Apple M1.

- Až o 85 % rychlejší CPU a až dvakrát rychlejší grafika než u standardních modelů 21.5palcového iMacu.

- 4 vysoce výkonná jádra a 4 úsporná jádra.

- 16jádrový Neural Engine s ohromujícím výkonem umělé inteligence a strojového učení.

Nádherný 4.5K Retina displej

Nespornou výhodou počítačů iMac 24 4.5K Retina je nádherný displej, který vypadá skvěle z každého místa v domě. Díky špičkové technologii podává jasný obraz s vynikajícími barvami prakticky z jakéhokoli úhlu. Obrovská hustota pixelů je zárukou dokonale ostrého textu a nejjemnější grafiky. A díky širšímu barevnému gamutu zobrazí 4.5K Retina displej víc barev. Každá fotka a video tak na obrazovce vynikne ještě opravdověji.

- Široký barevný gamut (P3).

- Rozlišení 4480 × 2520 s podporou miliardy barev.

- Jas až 500 nitů.

Rychlé připojení na mnoho způsobů

Všechny modely iMacu mají standardně dva porty Thunderbolt 4 (USB Type-C). S tímto univerzálním konektorem můžete připojit téměř jakoukoli periferii. Má oboustranný design a umožňuje nabíjení, připojení externích disků, výstup videa s nativní podporou DisplayPort a připojení dalších USB periferií s konektorem USB Type-C. Takže k iMacu snadno připojíte všechna zařízení, která potřebujete a v případě Thunderbolt 3/4 a USB 4 periferií rychlostí až 40 Gb/s.

Zažijte výhodu komunikace s kamerou FaceTime HD

Komunikujte s přáteli, rodinou, kolegy a klienty prostřednictvím internetu snadno a rychle. Dopomůže vám k tomu integrovaná kamera FaceTime HD s rozlišením 1080p a obrazovým signálovým procesorem čipu M1, která má vysoké rozlišení obrazu s věrným podáním pro kvalitní video hovor. Soustava tří mikrofonů studiové kvality je navržená tak, aby potlačovala zpětnou vazbu a hovory tak byly perfektně srozumitelné.

Pohlcující audio systém šesti reproduktorů

Zvuk nového iMacu posouvá hudbu, filmy i další obsah na novou úroveň a vyplní prostor kolem vás intenzivním zvukem. Využívá dva páry wooferů v antirezonančním uspořádání a každý pár je doplněn ještě výkonným tweeterem. Představte si co pak dokáže při přehrávání obsahu se zvukem Dolby Atmos v kombinaci s nádherným 4.5K Retina displejem. Prostě paráda.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Typ procesoru Apple M1
Operační systém Apple mac OS
Typ PC all-in-one
Dle použití kancelářské
Mechanika ne
VR Ready ne
Frekvence procesoru 3.2 GHz
Model grafické karty Apple M1
Velikost operační paměti 8 GB
Velikost pevného disku 256 GB
Počet jader procesoru 8
Druh grafické karty integrované
Wi-Fi ano
Webkamera ano
Čtečka paměťových karet ne
Hmotnost 4.46 kg
Zobrazit více parametrů

Články odjinud