Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi 1TB * Apple Intelligence Operační systém: iPadOS 18 Procesor: Apple M3, 8 jádrové CPU (4P+4E), 9 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine Paměť: 8GB Pevný disk: 1TB Čtečka paměťových karet: ne Displej: 10,86" Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2360x1640 při 264ppi, 500 nitů, antireflexní, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio; 2x mikrofon Fotoaparát zadní: * 12MP... Celý popis
Koupit za 28 741 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Apple iPad Air 11" 7.gen. M3 (2025) Wi-Fi 1TB bílá / 11" / 2360x1640 / Wi-Fi / 12MP+12MP / iPadOS 18 (MCAQ4HC/A)
Doprava:
69 Kč
28 741 Kč
Koupit za 28 741 Kč
93 %
Apple iPad Air 11" M3 1TB Wifi Hvězdně Bílá 2025 (MCAQ4HC/A)
Doprava:
zdarma
Skladem
25 909 Kč
Koupit za 25 909 Kč
93 %
Apple iPad Air 11 M3 (2025) 1TB Wi-Fi Starlight MCAQ4HC/A
Doprava:
89 Kč
Skladem
24 878 Kč
Koupit za 24 878 Kč
100 %
Apple iPad Air 11" 1TB Wi-Fi hvězdně bílý (2025) MCAQ4HC/A
Doprava:
99 Kč
Skladem
24 470 Kč
Koupit za 24 470 Kč
96 %
Apple iPad Air M3 2025 11" Wi-Fi 1TB Starlight MCAQ4HC/A
Doprava:
zdarma
Skladem
23 990 Kč
Koupit za 23 990 Kč
Popis
Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi 1TB
* Apple Intelligence
Operační systém: iPadOS 18
Procesor: Apple M3, 8 jádrové CPU (4P+4E), 9 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Paměť: 8GB
Pevný disk: 1TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 10,86" Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2360x1640 při 264ppi, 500 nitů, antireflexní, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone
Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio; 2x mikrofon
Fotoaparát zadní:
* 12MP širokoúhlý, f/1,8, pětičlenný objektiv, až 5× digitální zoom, Smart HDR 4, sekvenční režim, HEIF a JPEG
* 4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps; kontinuální autofokus při nahrávání videa; HEVC a H.264
Web kamera přední:
* 12MP Center Stage na šířku, f/2,0, Smart HDR 4
* 1080p HD video při 25 fps, 30 fps nebo 60 fps; Retina Flash s True Tone; sekvenční režim; FaceTime
Senzory:
* Touch ID
* tříosý gyroskop
* akcelerometr
* barometr
* snímač okolního osvětlení
Určování polohy:
* digitální kompas
* Wi-Fi
* mikrolokalizace iBeacon
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) s technologií 2×2 MIMO + Bluetooth 5.3
Porty:
* 1x USB-C (až 10 Gb/s), nabíjení, DisplayPort
* 1x magnetický konektor
* 1x smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 28,93Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin
Barva: hvězdně bílá
Rozměry: 247,6x178,5x6,1mm
Hmotnost: 460g
V krabici:
* iPad Air
* USB-C nabíjecí kabel (1m)
* Apple Intelligence
Operační systém: iPadOS 18
Procesor: Apple M3, 8 jádrové CPU (4P+4E), 9 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Paměť: 8GB
Pevný disk: 1TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 10,86" Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2360x1640 při 264ppi, 500 nitů, antireflexní, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone
Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio; 2x mikrofon
Fotoaparát zadní:
* 12MP širokoúhlý, f/1,8, pětičlenný objektiv, až 5× digitální zoom, Smart HDR 4, sekvenční režim, HEIF a JPEG
* 4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps; kontinuální autofokus při nahrávání videa; HEVC a H.264
Web kamera přední:
* 12MP Center Stage na šířku, f/2,0, Smart HDR 4
* 1080p HD video při 25 fps, 30 fps nebo 60 fps; Retina Flash s True Tone; sekvenční režim; FaceTime
Senzory:
* Touch ID
* tříosý gyroskop
* akcelerometr
* barometr
* snímač okolního osvětlení
Určování polohy:
* digitální kompas
* Wi-Fi
* mikrolokalizace iBeacon
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) s technologií 2×2 MIMO + Bluetooth 5.3
Porty:
* 1x USB-C (až 10 Gb/s), nabíjení, DisplayPort
* 1x magnetický konektor
* 1x smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 28,93Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin
Barva: hvězdně bílá
Rozměry: 247,6x178,5x6,1mm
Hmotnost: 460g
V krabici:
* iPad Air
* USB-C nabíjecí kabel (1m)
Parametry
| Výrobce | Apple |
| Úhlopříčka displeje | 11 palce |
| Velikost RAM paměti | 8 GB |
| Operační systém | iPadOS 18 |
| Produktová řada | Apple iPad Air |
| Modelový rok | 2025 |
| Nahradí notebook | nahradí notebook |
| Vydrží celý den | na celý pracovní den (8–10 h) |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| 3G | ne |
| GPS | ne |
| LTE | ne |
| Slot pro SIM kartu | ne |
| Podpora 5G | ne |
| Připojení k internetu | Wi-Fi |
| Bezdrátové připojení | s dobrým bezdrátovým připojením (Wi‑Fi 6 & BT5.x) |
| Rozlišení displeje | 2360 x 1640 |
| Typ displeje | Liquid Retina |
| Maximální jas displeje | 500.0 nits |
| Hustota pixelů displeje | 264.0 ppi |
| Velikost paměti | 1024 GB |
| Rozšiřitelné uložiště (microSD) | bez možnosti rozšíření úložiště |
| Hmotnost | 460 g |
| Barva | bílé |
| Výška | 247.6 mm |
| Šířka | 178.5 mm |
| Hloubka | 6.1 mm |
| Přenosnost | přenosný (450–600 g) |
| Typ procesoru | Apple M3 |
| Výkon pro náročné úlohy | pro náročné úlohy (video, 3D, hry) |
| Počet jader procesoru | 8 ks |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Gyroskopický senzor | ano |
| Akcelerometr (G-senzor) | ano |
| USB-C | ano |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Typ SIM karty | bez SIM karty |
| Počet USB‑C portů | 1 ks |
| iPadOS | ano |
| Třída energetické účinnosti | G |