Apple iPad mini - Mega výkon. Mini velikost. Design s Liquid Retina displejem přes celou plochu. Výkonný čip A15 Bionic. Ultrarychlé 5G. Čtyři nádherné barvy. Načerpej inspiraci a tvoř – kdykoli a kdekoli. Displej přes celou plochu. Úchvatný na celé čáře. Nádherný design s 8,3palcovým Liquid Retina displejem přes celou plochu se ti vejde do ruky. A Apple Pencil se teď magneticky přichycuje k boku, takže ho máš vždycky na dosah, když tě něco napadne. 8,3” Displej - Liquid Retina displej - Touch... Celý popis

Koupit za 13 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple iPad mini - Mega výkon. Mini velikost.
Design s Liquid Retina displejem přes celou plochu. Výkonný čip A15 Bionic. Ultrarychlé 5G. Čtyři nádherné barvy. Načerpej inspiraci a tvoř – kdykoli a kdekoli.

Displej přes celou plochu. Úchvatný na celé čáře.
Nádherný design s 8,3palcovým Liquid Retina displejem přes celou plochu se ti vejde do ruky. A Apple Pencil se teď magneticky přichycuje k boku, takže ho máš vždycky na dosah, když tě něco napadne.

8,3” Displej

- Liquid Retina displej
- Touch ID pro bezpečné ověřování

Výkon
Jak je malý, tak je výkonný.

Rychlejší čip. Díky novému čipu A15 Bionic a celodenní výdrži baterie můžeš pracovat, tvořit a hrát všude, kde potřebuješ. Upravuj fotky a videa, hraj graficky náročné hry a nech se pohltit fantastickou rozšířenou realitou.

Připojení
Nahraješ. Stáhneš. Kde chceš.

Připojíš se přes superrychlé 5G, Wi-Fi 6 nebo USB-C. Takže můžeš volat přes FaceTime, streamovat, hrát a spolupracovat prakticky odkudkoli.

5G
Superrychlé stahování a streamování ve vysoké kvalitě

Nabíjení a připojení přes USB-C

Kamery

- Ultraširokoúhlý fotoaparát. Ultraširoké možnosti.
- Centrování záběru a 12MP ultraširokoúhlá přední kamera se ti postarají o přirozenější videohovory. A 12MP širokoúhlým zadním fotoaparátem uděláš parádní fotky, nahraješ 4K video nebo naskenuješ dokument.
- Přední kamera s centrováním záběru
- Zadní fotoaparát s True Tone bleskem

Apple Pencil. Smart Folio. Každodenní výbava.
iPad mini teď podporuje Apple Pencil druhé generace, který se magneticky přichycuje a bezdrátově nabíjí. Barevné Smart Folio iPad mini ochrání – a dá se z něj i udělat stojánek.

Pracuj s lehkostí.
iPadOS je výkonný a hned od začátku se s ním snadno pracuje. A mezi víc než miliónem aplikací pro iPad v App Storu si určitě najdeš aplikaci na cokoli, co chceš dělat.

Lehké ovládání
Na velkém Multi-Touch displeji iPadu jdou i složité věci krásně snadno.
Výkonný
Používej Microsoft Office, Adobe Photoshop i graficky náročné hry. iPad utáhne cokoli.
Přenosný
Je mimořádně tenký a lehký, má odolnou konstrukci, rychlé Wi-Fi i mobilní data a baterii na celý den.
Všestranný
Je to tvůj zápisník, filmové studio, skener, mobilní kancelář i malířské plátno. Podle toho, co zrovna potřebuješ.
Zobrazit více

Články odjinud