Apple iPad Pro 13" (M5) Wi-Fi + Cellular, sklo displeje s nanotexturou Operační systém: iPadOS 26 Procesor: Apple M5, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s Paměť: 16GB Pevný disk: 1TB Čtečka paměťových karet: ne Displej: dotykový 13" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2752x2064 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní Audio: 4x reproduktor; 4x mikrofon Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4 Web kamera přední: 12MPx, f/2,0,... Celý popis
Koupit za 61 241 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Apple iPad Pro 13" (M5)/Wi-Fi + Cellular, N.G./13"/2752x2064/16GB/1TB/iPadOS/Space Black (ME8G4HC/A)
Doprava:
zdarma
Skladem
61 241 Kč
Koupit za 61 241 Kč
95 %
Apple iPad Pro 13" (M5)/Wi-Fi + Cellular, N.G./13"/2752x2064/16GB/1TB/iPadOS/Space Black ME8G4HC/A
Doprava:
99 Kč
72 507 Kč
Koupit za 72 507 Kč
86 %
Apple iPad Pro 13" (M5)/Wi-Fi + Cellular, N.G./13"/2752x2064/16GB/1TB/iPadOS/Space Black
Doprava:
30 Kč
Skladem
68 248 Kč
Koupit za 68 248 Kč
95 %
Apple iPad Pro 13" (M5)/Wi-Fi + Cellular, N.G./13"/2752x2064/16GB/1TB/iPadOS/Space Black ME8G4HC/A
Doprava:
zdarma
Skladem
64 111 Kč
Koupit za 64 111 Kč
100 %
Apple iPad Pro 13" (M5)/Wi-Fi + Cellular, N.G./13"/2752x2064/16GB/1TB/iPadOS/Space Black - ME8G4HC/A
Doprava:
zdarma
Skladem
64 111 Kč
Koupit za 64 111 Kč
Popis
Apple iPad Pro 13" (M5) Wi-Fi + Cellular, sklo displeje s nanotexturou
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M5, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s
Paměť: 16GB
Pevný disk: 1TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 13" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2752x2064 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor; 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,0, centrování záběru, TrueDepth, FaceTime video
Určování polohy:
* digitální kompas
* Wi-Fi
* mikrolokalizace iBeacon
* GPS/GNSS
* mobilní síť
Senzory:
* Face ID
* LiDAR skener
* tříosý gyroskop
* akcelerometr
* barometr
* okolního osvětlení
Bezdrátová komunikace:
* Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6
* 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
* Gigabitové LTE s technologií MIMO 4×4
* eSIM
Porty:
* Thunderbolt/USB 4
* magnetický konektor
* smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 38,99Wh
Výdrž baterie: až 9 hodin
Barva: vesmírná čerň
Rozměry: 281,6x215,5x5,1mm
Hmotnost: 582g
V krabici:
* iPad Pro
* USB-C nabíjecí kabel (1m)
* čisticí hadřík skla displeje s nanotexturou
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M5, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s
Paměť: 16GB
Pevný disk: 1TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 13" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2752x2064 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor; 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,0, centrování záběru, TrueDepth, FaceTime video
Určování polohy:
* digitální kompas
* Wi-Fi
* mikrolokalizace iBeacon
* GPS/GNSS
* mobilní síť
Senzory:
* Face ID
* LiDAR skener
* tříosý gyroskop
* akcelerometr
* barometr
* okolního osvětlení
Bezdrátová komunikace:
* Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6
* 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
* Gigabitové LTE s technologií MIMO 4×4
* eSIM
Porty:
* Thunderbolt/USB 4
* magnetický konektor
* smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 38,99Wh
Výdrž baterie: až 9 hodin
Barva: vesmírná čerň
Rozměry: 281,6x215,5x5,1mm
Hmotnost: 582g
V krabici:
* iPad Pro
* USB-C nabíjecí kabel (1m)
* čisticí hadřík skla displeje s nanotexturou
Parametry
| Výrobce | Apple |
| Úhlopříčka displeje | 13 palce |
| Velikost RAM paměti | 16 GB |
| Operační systém | iPadOS 26 |
| Produktová řada | Apple iPad Pro |
| Modelový rok | 2025 |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| 3G | ano |
| GPS | ano |
| NFC | ne |
| LTE | ano |
| Slot pro SIM kartu | ne |
| Podpora 5G | ano |
| Připojení k internetu | Wi-Fi + Cellular |
| Bezdrátové připojení | s prvotřídním bezdrátovým připojením (Wi‑Fi 6E/7 & BT5.3+, 5G) |
| Rozlišení displeje | 2752 x 2064 |
| Typ displeje | Retina |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Maximální jas displeje | 1600.0 nits |
| Velikost paměti | 1024 GB |
| Slot pro paměťovou kartu | ne |
| Rozšiřitelné uložiště (microSD) | bez možnosti rozšíření úložiště |
| Výdrž baterie | 10 hodin |
| Typ procesoru | Apple M5 |
| Kapacita baterie | 10209 mAh |
| Výdrž baterie na jeden cyklus | 76 h |
| Životnost baterie | 1000 cyklů |
| Výkon pro náročné úlohy | pro náročné úlohy (video, 3D, hry) |
| Počet jader procesoru | 16 ks |
| Hmotnost | 582 g |
| Voděodolný | ano |
| Stupeň krytí | IP42 |
| Barva | černé |
| Výška | 281.6 mm |
| Šířka | 215.5 mm |
| Hloubka | 5.1 mm |
| Třída odolnosti vůči pádům | E |
| Přenosnost | přenosný (450–600 g) |
| USB micro | ne |
| Gyroskopický senzor | ano |
| Akcelerometr (G-senzor) | ano |
| USB-C | ano |
| Výstup pro sluchátka | ne |
| Typ SIM karty | Nano SIM + eSIM |
| Počet USB‑C portů | 4 ks |
| Dětské | ne |
| Herní | ano |
| S dotykovým perem | ne |
| OTG | ano |
| Varianta | sklo s nanotexturou |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Android | ne |
| Windows | ne |
| iPadOS | ano |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Eprel | 2402636 |
| Třída opravitelnosti | C |