Apple MacBook Air M2 8C GPU (2022) přichází se supervýkonným čipem M2 s 8 jádry GPU a 8 jádry CPU. Nový čip slibuje mimořádný výkon a úsporu energie. Špičkový pozorovací zážitek zaručuje 13,6" Liquid Retina displej s rozlišením 2560 × 1664 px, širokým barevným rozsahem (P3) a technologií True Tone. Výkon čipu M2 podtrhuje 16jádrový Neural Engine a 8 GB operační paměti. Nabízí širokou konektivitu, včetně MagSafe, dvou USB-C portů s podporou Thunderbolt a nechybí 3,5mm sluchátkový konektor. Výdrž... Celý popis

Koupit za 36 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple MacBook Air M2 8C GPU (2022) přichází se supervýkonným čipem M2 s 8 jádry GPU a 8 jádry CPU. Nový čip slibuje mimořádný výkon a úsporu energie. Špičkový pozorovací zážitek zaručuje 13,6" Liquid Retina displej s rozlišením 2560 × 1664 px, širokým barevným rozsahem (P3) a technologií True Tone. Výkon čipu M2 podtrhuje 16jádrový Neural Engine a 8 GB operační paměti. Nabízí širokou konektivitu, včetně MagSafe, dvou USB-C portů s podporou Thunderbolt a nechybí 3,5mm sluchátkový konektor. Výdrž baterie na jedno nabití dosahuje až 18 hodin. Hmotnost notebooku činí pouhých 1,24 kg při ultratenké tloušťce 1,13 cm. CZ klávesnice Magic Keyboard s Touch ID. Výkon, který bere dech
I přes své mimořádně kompaktní rozměry se může nový Apple MacBook Air pochlubit mimořádným výkonem a nízkou energetickou náročností. Vděčí za to nové generaci čipu M2, který slibuje ještě větší rychlost a úspornost než M1. Díky 8jádrovému CPU nebude žádná úloha příliš náročná. 8jádrové GPU si poradí i s těmi nejnáročnějšími aplikacemi a hrami. Výkon podtrhuje 16jádrový Apple Neural Engine zrychlující úlohy strojového učení. Po celou dobou vám bude oporou baterie s výdrží až 18 hodin, se kterou můžete bez problému pracovat celý den i dlouho do noci.

Nová generace čipu M2
Nový 5nm čip M2 obsahuje 20 miliard tranzistorů, to je o 25% víc, než u předchůdce M1. Jeho 16jádrový Neural Engine zvládá až 15,8 biliónu operací za sekundu a zrychluje tak úlohy strojového učení. Výkon CPU byl oproti M1 navýšen o 18 %, GPU pak o 35 % a propustnost paměti 100 GB/s dokonce o 50%. Ať už používáte několik aplikací najednou, hrajete graficky náročné hry nebo potřebujete upravit fotku či video, nový MacBook Air s čipem M2 si díky svým vlastnostem poradí s jakoukoliv výzvou.

Mimořádný pozorovací zážitek
MacBook Air M2 (2022) je vybaven 13,6" Liquid Retina displejem s rozlišením 2560 × 1664 px a úžasným jasem 500 nitů –⁠ to je největší a nejjasnější displej, jaký jsme u řady MacBook Air viděli. Široký barevný rozsah Display P3 zaručuje dokonalé barevné podání a realistické zobrazení. Nechybí funkce True Tone, která upravuje barevnou teplotu displeje podle okolního osvětlení. Texty jsou na displeji dokonale čitelné a fotky i filmy jasnější, živější, s větším kontrastem a ostrými detaily.

Multimediální výbava
1080p FaceTime HD kamera má oproti předchozí generaci dvojnásobné rozlišení a taktéž lepší citlivost při slabém osvětlení. Soustava tří mikrofonů používá směrové formování paprsku pro čisté a jasné snímání zvuku. 4reproduktorová zvuková soustava se skládá ze dvou tweeterů a dvou ultratenkých wooferů a zaručuje bohatý prostorový zvuk s podporou Dolby Atmos.

Magic Keyboard
Pohodlný a tichý Magic Keyboard je opatřen funkčními klávesami plné výšky pro rychlý přístup k nejdůležitějším ovládacím prvkům a zkratkám. Touch ID umožňuje odemykat Mac přiložením prstu, zadávat hesla nebo potvrzovat nákupy a platby. A větší Force Touch trackpad poskytuje ještě více místa na přesnou práci.

Rozšířená konektivita
Napájecí konektor MagSafe drží pomocí magnetů a zaručuje naprosto bezproblémové připojování a odpojování kabelu. V případě, že o kabel omylem zavadíte, rychle se uvolní a notebook tak nespadne na zem. Dva porty Thunderbolt přijdou vhod na vysokorychlostní připojení a napájení doplňků, navíc umožňují připojení monitoru s rozlišením až 6K. Sluchátkový konektor nyní podporuje i vysokoimpedanční sluchátka.

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud