Klávesnice Apple Magic pro přesné a rychlé psaní textů Klávesnice Appple Magic pro komfortní psaní textů, e-mailů a další prozmanitou činnost. Díky bezdrátovému připojení ji jednoduše připojíte ke svému zařízení, jako jsou například iPady nebo PC Mac. Konektivita je realizována pomocí rozhraní Bluetooth. Díky kompaktním rozměrům a nízké váze můžete klávesnici přenášet a kdykoli snadno připojit pro zahájení práce.       Klávesnice Apple Magic dále disponuje zabudovanou dobíjecí baterií, jednotlivé... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klávesnice Apple Magic pro přesné a rychlé psaní textů

Klávesnice Appple Magic pro komfortní psaní textů, e-mailů a další prozmanitou činnost. Díky bezdrátovému připojení ji jednoduše připojíte ke svému zařízení, jako jsou například iPady nebo PC Mac. Konektivita je realizována pomocí rozhraní Bluetooth. Díky kompaktním rozměrům a nízké váze můžete klávesnici přenášet a kdykoli snadno připojit pro zahájení práce.

 

 

 

Klávesnice Apple Magic dále disponuje zabudovanou dobíjecí baterií, jednotlivé klávesy jsou navrženy pro ergonomické a rychlé psaní. Nižší profil a stabilita kláves podpoří vaše pracovní nasazení a efektivitu. Přítomnost funkčních kláves umožňuje pokročilé ovládání vašeho Apple miláčka komfortně a jednoduše.

 

 

 
Apple Magic

Apple Magic Keyboard spojuje elegantní nový design se zabudovanou dobíjecí baterií a zdokonalenými klávesami. Díky vylepšenému nůžkovému mechanismu pod každou klávesou pro větší stabilitu, optimalizovanému pohybu kláves a nižšímu profilu je psaní na klávesnici Magic Keyboard mimořádně pohodlné a přesné. S Macem se spáruje automaticky, takže se můžete rovnou dát do práce. Baterie má skvělou výdrž – na jedno nabití udrží klávesnici v chodu déle než měsíc.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozhraní: Bluetooth, Lightning port

Barva: bílá

Multimediální klávesy: ne

Rozložení kláves: CZ

Rozměry 10,9 x 279 x 114,9 mm
Zobrazit více

Články odjinud