Magic Keyboard je teď k dispozici s Touch ID na rychlé, snadné a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování. Na Magic Keyboardu s Touch ID se píše mimořádně pohodlně a přesně. Klávesnice je bezdrátová a dobíjecí. Její zabudovaná baterie má ohromnou výdrž – na jedno nabití udrží klávesnici v chodu déle než měsíc.¹ S Macem se spáruje automaticky, takže se můžeš rovnou dát do práce. A je k ní přibalený opletený USB-C/Lightning kabel, kterým se dá připojit k USB-C portu Macu pro spárování... Celý popis

Koupit za 3 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 Magic Keyboard je teď k dispozici s Touch ID na rychlé, snadné a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování.

Na Magic Keyboardu s Touch ID se píše mimořádně pohodlně a přesně. Klávesnice je bezdrátová a dobíjecí. Její zabudovaná baterie má ohromnou výdrž – na jedno nabití udrží klávesnici v chodu déle než měsíc.¹ S Macem se spáruje automaticky, takže se můžeš rovnou dát do práce. A je k ní přibalený opletený USB-C/Lightning kabel, kterým se dá připojit k USB-C portu Macu pro spárování a nabíjení.

Obsah balení

- Magic Keyboard s Touch ID

- USB-C/Lightning kabel

Technické specifikace

Rozměry a hmotnost

Výška: 0,41–1,09 cm

Šířka: 27,89 cm

Hloubka: 11,49 cm

Hmotnost: 0,243 kg*

 

Připojení a rozšíření

- Bluetooth

- Port Lightning

- Bezdrátové připojení

Požadavky na systém

Mac s čipem Apple a macOS 11.4 nebo novějším

 

Kompatibilita - modely Macu

- MacBook Air (M1, 2020)

- MacBook Pro (13palcový, M1, 2020)

- iMac (24palcový, M1, 2021)

- Mac mini (M1, 2020)
Zobrazit více

Články odjinud