Jedinečná bezdrátová klávesnice Apple Magic Keyboard s numerickou částí, tenkým kovovým designem, automatickým párováním, vestavěnou lithium-iontovou baterií, kterou dobijete konektorem Lightning a výdrží víc jak jeden měsíc. A nově s Touch ID pro větší bezpečnost. Apple Magic Keyboard se s Macem automaticky spáruje . A integrovanou bezdrátovou technologií Bluetooth udržuje spolehlivé, bezpečné spojení na vzdálenost až několik metrů. Zároveň je každý doplněk natolik chytrý, aby poznal, kdy ho nepoužíváte.... Celý popis

Koupit za 4 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jedinečná bezdrátová klávesnice Apple Magic Keyboard s numerickou částí, tenkým kovovým designem, automatickým párováním, vestavěnou lithium-iontovou baterií, kterou dobijete konektorem Lightning a výdrží víc jak jeden měsíc. A nově s Touch ID pro větší bezpečnost.

Apple Magic Keyboard se s Macem automaticky spáruje . A integrovanou bezdrátovou technologií Bluetooth udržuje spolehlivé, bezpečné spojení na vzdálenost až několik metrů. Zároveň je každý doplněk natolik chytrý, aby poznal, kdy ho nepoužíváte. A efektivně hospodaří s energií, aby jeho baterie vydržela co nejdéle.

Díky zabudované dobíjecí lithium-iontové baterii se obejdete bez tužkových nebo jakýchkoli jiných vyměnitelných baterií. Pro dobití jednoduše připojte přibalený USB-C kabel s konektorem Lightning k portu Lightning. Klávesnice vydrží na jedno nabití víc jak měsíc.

Magic Keyboard si tě získá svým integrovaným Touch ID, díky kterému se stává tvoje ověřování ještě rychlejší a tvá bezpečnost na vyšší úrovni.

Senzory:
Čtečka otisku prstů
Konstrukce klávesnice
Jazyk klávesnice:
Čeština
Připojení
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Vzhled
Barva:
Bílá
Základní barva:
Bílá
Barva kláves:
Bílá
Konstrukce
Rozměry (V x Š x H):
4 mm (V), 419 mm (Š), 115 mm (H)
Hmotnost (g):
369 g
Další informace
Numerická klávesnice:
Ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Lokalizace česká
Podsvícení ne
Typ rozhraní bezdrátové
Mechanické ne
USB hub ne
Apple kompatibilní ano
Bluetooth ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud