Apple Watch Series 6 40mm

99 %
Stars
(44 hodnocení)

Kód: 484409 P/N: MG283HC/A EAN: 0190199870772 Nové Apple Watch Series 6 jsou vybavené zcela novým snímačem, meří VO2max, disponují ještě lepším displejem, celou řadou nových funkcí bdících nad vaším zdravím a bezepečím. Budoucnost zdraví. Už teď na tvém zápěstí. Měř si hladinu kyslíku v krvi revolučním novým snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělej EKG. Sleduj kondiční ukazatele na zdokonaleném stále zapnutém Retina displeji. Apple Watch Series 6 ti pomůžou žít zdravěji, aktivněji a... Celý popis

Koupit za 7 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kód: 484409
P/N: MG283HC/A
EAN: 0190199870772

Nové Apple Watch Series 6 jsou vybavené zcela novým snímačem, meří VO2max, disponují ještě lepším displejem, celou řadou nových funkcí bdících nad vaším zdravím a bezepečím.

Budoucnost zdraví. Už teď na tvém zápěstí.
Měř si hladinu kyslíku v krvi revolučním novým snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělej EKG. Sleduj kondiční ukazatele na zdokonaleném stále zapnutém Retina displeji. Apple Watch Series 6 ti pomůžou žít zdravěji, aktivněji a s větším přehledem.

Kyslík v krvi. Nádech inovace.
Hladina kyslíku v krvi je důležitým ukazatelem celkové kondice. Můžeš si na jejím základě udělat představu, jak dobře tvoje tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný nový snímač a aplikace v Apple Watch Series 6 umožňuje změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A průběžně ji snímá na pozadí i během dne a noci.

Nový snímač. Nové poznatky. Nový snímač kyslíku v krvi se skládá ze čtyř klastrů elektroluminiscenčních diod (LED) a čtyř fotodiod. Je integrovaný v úplně nově zkonstruovaném zadním krystalu a ve spojení s aplikací Saturace kyslíkem zjišťuje hladinu okysličení krve.
Posviť si na to podstatné. Zelené, červené a infračervené LEDky prosvěcují cévy v kůži zápěstí a fotodiody měří množství odraženého světla. Pokročilé algoritmy potom vyhodnocují barvu krve, která je ukazatelem množství obsaženého kyslíku.

EKG. Na zápěstí. Kdykoli. Kdekoli.
Aplikace EKG na Apple Watch Series 6 dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. U tak malého zařízení je to něco mimořádného. Lékařům poskytuje důležitá data a uživatelům klid v duši.

Prst ti toho hodně poví o tvém srdci. Elektrody integrované v korunce Digital Crown a zadním sklíčku hodinek snímají elektrické impulzy srdce. Stačí přiložit prst ke korunce Digital Crown a hodinky za 30 sekund vygenerují vlnový průběh EKG. Aplikace EKG dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibrilace síní – což je závažná forma nepravidelného srdečního rytmu – nebo jestli má sinusový průběh, který je znakem normální srdeční činnosti.

Spánek. Lepší den začíná lepší nocí.
Pořádně se vyspat je pro zdraví nesmírně důležité. Nová aplikace Spánek ti pomůže naučit se pravidelně chodit spát ve stejnou dobu a sledovat trendy toho, jak každou noc spíš. Když si dáš lepší spánek jako svůj cíl, taky ho dosáhneš.

Kondice. Posunuli jsme je dál, abychom postrčili tebe.
Jasně že kondice je v hlavě. Když víš, jak jsi na tom, máš motivaci makat. Series 6 mají ještě přesnější sledování tréninků ve vodě, v tělocvičně i na silnicích. Jsou to Apple Watch v nejlepší formě. A dostanou do formy i tebe.

Tolik možností ti zrychlí tep. Ať tě baví jakýkoli druh pohybu, Apple Watch mají cvičení přesně pro tebe. Vyber si mezi běháním, plaváním, jógou, jízdou na kole nebo čímkoli jiným, čemu se věnuješ. A Začni si měřit každý pohyb.
Mrkni, jak jsi na tom. Nic ti neuteče. Když jsi venku a ruku máš dole, stále zapnutý Retina displej je teď 2,5krát jasnější. Takže i při tréninku na ostrém slunci snadno uvidíš všechny ukazatele. Bez zvedání zápěstí nebo zpomalování.
Nabraly výšku. Nový stále aktivní výškoměr sleduje zmeny nadmořské výšky v reálném čase, vevnitř i venku. Při turistických výšlapech i sjíždění sjezdovek se můžeš spolehnout na ještě přesnější ukazatele.

Motivace. Nech se vyhecovat. Do roztrhání těla.
Hudba a podcasty. Pouštěj si, co tě motivuje k pohybu. Včetně 70 milionů písniček z Apple Music.

Kroužky Aktivity. Budou tě motivovat, ať míň sedíš, víc se hýbáš a rozumně cvičíš. Každý den.
Sdílení aktivity. Sdílej svoje kroužky Aktivity s rodinou a přáteli, ať se můžete navzájem hecovat.
Soutěže. Zvi přátele do sedmidenních soutěží Aktivity.

Barvy. Jako oheň a voda.
Nová pouzdra z modrého a (PRODUCT)RED hliníku doplňují naši kolekci pouzder ze 100procentně recyklovaného hliníku.

Navlékací řemínek. Vklouzni do něčeho nového.
Novinkou kolekce Apple Watch Series 6 je řemínek bez jediného švu, spony nebo přezky. Vyber si ze dvou materiálů a devíti různých velikostí, aby ti přesně sedl. Navlékací řemínek z měkké, pružné silikonové gumy je vrcholně pohodlný a lehký. A překvapivě snadno se dá navléknout i stáhnout.

Pletený navlékací řemínek. Silikonová vlákna jsou propletená s více než 16 000 nitkami příze z recyklovaného polyesteru. Výsledkem je řemínek, který má nejen krásnou texturu, ale taky je dokonale pružný.

Displej. Stále zapnutý. A lepší než kdy dřív.
Když jsi venku a ruku máš dole, stále zapnutý Retina displej je teď daleko jasnější. Takže snadněji uvidíš všechny informace na ciferníku. Ani nemusíš zvedat zápěstí, aby se hodinky probudily. Nikdy nespí. Přejetím dolů zobraz Oznamovací centrum, přejetím nahoru otevři Ovládací centrum anebo klepni na libovolnou komplikaci. Hodinkami přitom nemusíš ani hnout. Kvůli jednoduchým interakcím třeba během jednání nebo při jiné činnosti není potřeba hodinky probouzet.

Displej
Velikost displeje:
1,78"
Typ displeje:
LTPO OLED
Rozlišení displeje:
368 x 448 px
Dotykový displej:
Ano
Výkon
Počet jader procesoru:
2 x
Čipová sada:
Apple W3
Typ procesoru:
S6
Operační systém:
Watch OS
Senzory:
G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu, Krokoměr, Měření EKG, VO2 max, Barometr
Úložiště
Velikost uložiště (GB):
32 GB
Technické parametry
Reproduktor:
Ano
Připojení
Bezdrátová připojení:
Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Glonass, Galileo, QZSS
Verze Bluetooth:
5.0
WiFi standard:
802.11b, 802.11g, 802.11n
Multimedia
Multimediální výbava:
Mikrofon
Materiál:
Anodizovaný hliník
Materiál Watch:
Hliník
Materiál řemínku:
Fluoroelastomer
Rozměry (V x Š x H):
40 mm (V), 38 mm (Š), 10,4 mm (H)
Hmotnost (g):
30,5 g
Konstrukce
Odolnost:
Voděodolnost, IPX8
Další informace
Podporovaný OS:
iOS
Běžná výdrž (dnů):
1 dnů
Obsah balení:
Magnetický nabíjecí kabel
Funkce:
Fitness, Notifikace, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku
Funkce aplikace:
Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud