Asus ROG Eye S

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Nahrávejte jako o závod S Full HD webovou kamerou ROG EYE S od Asus můžete streamovat jako skuteční youtubeři. Můžete streamovat a zobrazovat si obsah v nativním vysokém rozlišení Full HD při 60 snímcích, to však není vše. Disponuje maximálně podporovaným rozlišením 2592×1944 při 30 snímcích – obraz tak bude v každém případě a jakémkoliv rozlišení perfektně ostrý. Navíc je vybavena technologií WDR a filtrem z modrého skla, který zvládne pořádně zaostřit veškerý zobrazovaný obsah, včetně vašeho obličeje... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nahrávejte jako o závod
S Full HD webovou kamerou ROG EYE S od Asus můžete streamovat jako skuteční youtubeři. Můžete streamovat a zobrazovat si obsah v nativním vysokém rozlišení Full HD při 60 snímcích, to však není vše. Disponuje maximálně podporovaným rozlišením 2592×1944 při 30 snímcích – obraz tak bude v každém případě a jakémkoliv rozlišení perfektně ostrý. Navíc je vybavena technologií WDR a filtrem z modrého skla, který zvládne pořádně zaostřit veškerý zobrazovaný obsah, včetně vašeho obličeje a právě díky němu uvidíte, vše co kdy budete potřebovat vidět.

Křišťálově čistý zvuk podané duálními mikrofony
S touhle webkamerou Asus ROG EYE S vás bude jasně slyšet, a to i kdybyste pocházeli z jiné planety. Je vybavena duálními mikrofony zvládající filtrovat všemožné okolní hluky na pozadí jako stisk kláves, herní zvuky ba dokonce i hlas ostatních, kteří jsou osobně ve vaší přítomnosti i vedle v místnosti. Dokáže se přizpůsobit relativně hlasitému prostředí a díky těmto duálním mikrofonům a podpoře moderní technologie Beamforming budete vždy slyšet. Tak umístěte webkameru do toho správného úhlu a užijte si neuvěřitelně čisté a ostré zobrazení videa s křišťálově čistým zvukem.

Kompaktní provedení
ROG EYE S má velmi kompaktní, štíhlé a lehké tělo o hloubce pouze 17 mm, které se jednoduše vejde do vašich kapes, pokud ji budete potřebovat například na cestách. I přesto, že tato webová kamera je speciálně pro řadu herních notebooků Asus ROG, ale bez jakýchkoliv obav se bezpečně přichytí k vašemu notebooku a z vašeho notebooku se rázem stane výkonný elegán pro streamování. Přidanou hodnotou této webkamery může být také to, že disponuje standardním uchycením, proto ji můžete také snadno připojit k fotografickým tripodům.

Snadné nastavení
Integrovaná aplikace ASUS Armoury Crate zahrnuje mnoho užitečných funkcí, které vám osobně dají hodně možností a plnou kontrolu nad přizpůsobením vaší webové kamery ROG EYE S. Jedná se například o nastavení a přizpůsobení duálních mikrofonů s podporou moderních technologií jako potlačení hluku pomocí umělé inteligence nebo zapnutí/vypnutí Beamforming pro kvalitní a spolehlivou komunikaci z obou stran. Tato webová kamera má vše co budete kdykoliv potřebovat pro to, abyste se mohli stát těmi nejlepšími streamery počítačových her všech dob!
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud