Lenovo Backpack B210 Batoh na notebook pro 15,6", šedý Notebooky nejsou levná zařízení, a proto je dobré mít na zřeteli jejich zabezpečení. Pokud notebook frekventovaně přenášíte, jistě se vám bude hodit kvalitní batoh, jako je například tento. Vyroben je z odolné polyesterové látky, která odpuzuje vodu a pyšní se plně vypolstrovaným vnitřkem. Na stejném místě najdete i speciální kapsu, do které pohodlně uložíte laptop o velikosti úhlopříčky až 15,6 palců a mnoho dalších oddělených přihrádek k... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lenovo Backpack B210 Batoh na notebook pro 15,6", šedý

Notebooky nejsou levná zařízení, a proto je dobré mít na zřeteli jejich zabezpečení. Pokud notebook frekventovaně přenášíte, jistě se vám bude hodit kvalitní batoh, jako je například tento. Vyroben je z odolné polyesterové látky, která odpuzuje vodu a pyšní se plně vypolstrovaným vnitřkem. Na stejném místě najdete i speciální kapsu, do které pohodlně uložíte laptop o velikosti úhlopříčky až 15,6 palců a mnoho dalších oddělených přihrádek k uskladnění příslušenství. Samozřejmostí jsou i dva nastavitelné ramenní popruhy s pořádnou dávkou měkké výplně, jimiž batoh dokonale přizpůsobíte vašim zádům.

Bezpečí vašeho notebooku garantuje batoh nejen vodoodpudivou látkou, ale i dostatečným množstvím polstrování, které tvoří pevné a současně lehké pouzdro vážící pouhých 453 gramů. Uvnitř pak naleznete integrovanou přihrádku, do které uložíte jakýkoliv notebook s úhlopříčkou do 15,6 palců.

O pohodlně rozmístěné úložiště se spolu s hlavní kapsou stará i řada dalších rychle přístupných přihrádek s oddělenými kapsami na mobilní zařízení, peněženku a další potřebné věci. Samotná hlavní přihrádka pak nabízí i další užitečný prostor pro poznámkový blok, časopisy a příslušenství k notebooku.

Určeno pro úhlopříčku ("): 15.6

Použití brašny: batoh na záda

Materiál: polyester

Barva: šedá

RFID ochrana: NE

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.460

Výška (cm): 6.00

Šířka (cm): 34.00

Hloubka (cm): 42.00

 

]]>
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lenovo
Hmotnost 410 g
Barva Šedá
Typ obalu batohy
Max rozměry notebooku 14 "

Články odjinud