Jeden produkt, který chrání všechna vaše zařízení, aniž by je zpomalil Kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie.   Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí.... Celý popis

Koupit za 1 019 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jeden produkt, který chrání všechna vaše zařízení, aniž by je zpomalil
Kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie.

 

Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí.

 
 

Bezkonkurenční detekce hrozeb k zastavení sofistikovaného malwaru
Inovativní technologie na ochranu před útoky zero-day
Vícevrstvá ochrana ransomwaru, aby vaše soubory byly v bezpečí
Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení
Pokročilá rodičovská kontrola, která chrání vaše děti online
Minimální dopad na výkon vašeho systému

 
Proč si ho pořídit?

Je jedndouchý na ovládání a nastavení
Pomáhá optimalizovat výkon zařízení
Chrání také při prohlížení webu
Zabezpečuje internetové bankovnictví
Pomáhá udržet anonymitu
Ochraňuje webkameru a mikrofon

 
Antivirový program, který nezpomaluje počítač
Antivirový program by neměl zpomalovat počítač, ale realita je často jiná. Možná se to už stalo i vám. Po nainstalování antiviru bylo zařízení najednou pomalejší, déle se načítalo, začaly se objevovat nejrůznější problémy. S Bitdefender Total Security se vám nic takového nestane. Na výkon systému nemá dopad. Nabízí například i mód baterie, kterým šetří životnost baterií.
 
Snadné nastavení pro každého
O složitý antivirus s komplikovaným nastavováním běžný uživatel nestojí. Bitdefender to ví, a proto vytvořil Total Security s velmi intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním. Antivirus si snadno nainstalujete, nakonfigurujete a přizpůsobíte vašim potřebám.
 

 
Buďte v bezpečí i na sociálních sítích
Na internetu číhá spousta nebezpečí. Škodlivé odkazy a hrozby se velmi rychle šíří například po sociálních sítích. I tam budete s dobrým antivirem chráněni. Ochrání také vaše hesla, informace o kreditní kartě a mnoho dalšího.
 

 
Zvyšte výkon svůj i svého počítače
Antivirový program nabídne celou řadu nástrojů, které vám pomohou navýšit výkon. Bitdefender Photon se dokáže přizpůsobit hardwarové i softwarové konfiguraci vašeho počítače. Program také umí detekovat, kdy pracujete, hrajete či sledujete film, tedy kdy nechcete být obtěžováni zbytečnými požadavky.
 
VPN pro vaše soukromí
Bitdefender VPN vám pomůže držet si na webu své soukromí. Dokáže šifrovat veškerý internetový provoz, zahrnuje až 200 MB denního šifrovaného přenosu.
 
Na webu vše hlídá za vás
Bitdefender zjišťuje, zda jsou odkazy bezpečné, ještě než na ně kliknete. Blokuje stránky, jež se snaží ukrást finanční data. Detekují potenciálně podvodné stránky. Funkce Safepay umí automaticky vyplňovat údaje o kreditní kartě ve fakturačních polích a udržovat je v bezpečí. Veškerá vaše online činnost bude hlídaná.
 
Dohlížejte na aktivity vašich dětí
Přáli byste si mít přehled nad tím, co děti na svých tabletech, telefonech nebo počítačích dělají? Kontrolujte čas, který u nich stráví, i aktivity, odfiltrujte nevhodný obsah. Nepotřebujete na to žádný další specializovaný software.
 

 
Antivirová ochrana Bitdefender Total Security je určena pro zařízení se systémy Windows, macOS, Android i iOS. Chrání proti virům a ransomwaru, ochraňuje soukromí na veřejné Wi-Fi síti, zabezpečuje placení online, pomáhá optimalizovat výkon počítače či mobilu, chrání také před phishingem a podvodnými útoky, ochraňuje webkameru a mikrofon. Podporované systémy jsou Windows 7 SP 1 a novější, macOS X Yosemite (10.10) a novější, iOS 11.2 a novější, Android 4.1 a novější. Elektronická licence online. 5 licencí na 12 měsíců.
Zobrazit více

Parametry

Počet licencí 5
Výrobce BitDefender
Druh licence krabice
Jazyk český

Články odjinud