Malý, ale výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Pro místnost do 50 m² / 125 m³. 300 g vody za hodinu. Malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu se studenou mlžinou, vhodný do prostorů s plochou do 50 m². Má velmi jednoduchou funkci a ovládání. Membrána je vyrobena novou technologií, která zvyšuje životnost této komponenty. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300g vodní mlžiny za hodinu. Zvlhčovač je dobře vybaven příslušenstvím, obsahuje demineralizační... Celý popis
Koupit za 1 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
Boneco U200
Doprava:
88 Kč
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
97 %
Boneco U200
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
98 %
BONECO U200 Ultrazvukový zvlhčovač
Doprava:
59 Kč
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
100 %
Boneco Zvlhčovač vzduchu U200
Doprava:
zdarma
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
98 %
Zvlhčovač vzduchu BONECO U200
Doprava:
59 Kč
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
Popis
Malý, ale výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Pro místnost do 50 m² / 125 m³. 300 g vody za hodinu.
Malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu se studenou mlžinou, vhodný do prostorů s plochou do 50 m². Má velmi jednoduchou funkci a ovládání. Membrána je vyrobena novou technologií, která zvyšuje životnost této komponenty. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300g vodní mlžiny za hodinu.
Zvlhčovač je dobře vybaven příslušenstvím, obsahuje demineralizační patronu, stříbrnou ionizační tyčinku a zásobník na parfém.
Demineralizační patrona odstraňuje minerály z vody, pro její dlouhou životnost je vhodné používat převařenou vodu.
Ionizační stříbrná tyčinka zbavuje vodu více než 650 druhů mikroorganismů a udržuje vodu hygienicky čistou a nezávadnou. Její účinnost je 1 rok. Tyčinka má samoregulační účinky a její funkce využívá antibakteriálních vlastností stříbra, její funkce není založena na chemických reakcích.
Parfemaci vzduchu lze provádět pomocí malého zásobníku na zadní straně přístroje. Do zásobníku se vloží kousek látky, vaty nebo kosmetický tampón, nakape se několik kapek oblíbené substance a ta se uvolňuje při provozu zvlhčovače. Použít můžete libovolný přírodní nebo éterický olej.
Zásobník vody s objemem 3,5 litru je snadno přístupný, doplnění vody je jednoduché a snadné. Kontrola množství vody v zásobníku je možná přes průzor v čelní straně zvlhčovače. Při provozu zvlhčovače je zásobník vody prosvícen modrým světlem, což umožňuje snadnou kontrolu hladiny vody v zásobníku. Toto osvětlení je možné vypnout. V případě, že v zařízení dojde voda, podsvětlení se změní na barvu červenou, kterou není možno vypnout.
Technická data:
Napětí:
230 V / 50 Hz
Příkon:
20 W
Výkon:
300 g/hod.
Pro místnost:
do 50 m² / 125 m³
Rozměry:
240 x 120 x 263 mm
Hlučnost:
max. 25 dB(A)
Objem nádrže:
3,5 l
Hmotnost:
1,8 kg (bez vody)
Obsah balení:
přístroj, demineralizační patrona, stříbrná ionizační tyčinka, čistící kartáček
Malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu se studenou mlžinou, vhodný do prostorů s plochou do 50 m². Má velmi jednoduchou funkci a ovládání. Membrána je vyrobena novou technologií, která zvyšuje životnost této komponenty. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300g vodní mlžiny za hodinu.
Zvlhčovač je dobře vybaven příslušenstvím, obsahuje demineralizační patronu, stříbrnou ionizační tyčinku a zásobník na parfém.
Demineralizační patrona odstraňuje minerály z vody, pro její dlouhou životnost je vhodné používat převařenou vodu.
Ionizační stříbrná tyčinka zbavuje vodu více než 650 druhů mikroorganismů a udržuje vodu hygienicky čistou a nezávadnou. Její účinnost je 1 rok. Tyčinka má samoregulační účinky a její funkce využívá antibakteriálních vlastností stříbra, její funkce není založena na chemických reakcích.
Parfemaci vzduchu lze provádět pomocí malého zásobníku na zadní straně přístroje. Do zásobníku se vloží kousek látky, vaty nebo kosmetický tampón, nakape se několik kapek oblíbené substance a ta se uvolňuje při provozu zvlhčovače. Použít můžete libovolný přírodní nebo éterický olej.
Zásobník vody s objemem 3,5 litru je snadno přístupný, doplnění vody je jednoduché a snadné. Kontrola množství vody v zásobníku je možná přes průzor v čelní straně zvlhčovače. Při provozu zvlhčovače je zásobník vody prosvícen modrým světlem, což umožňuje snadnou kontrolu hladiny vody v zásobníku. Toto osvětlení je možné vypnout. V případě, že v zařízení dojde voda, podsvětlení se změní na barvu červenou, kterou není možno vypnout.
Technická data:
Napětí:
230 V / 50 Hz
Příkon:
20 W
Výkon:
300 g/hod.
Pro místnost:
do 50 m² / 125 m³
Rozměry:
240 x 120 x 263 mm
Hlučnost:
max. 25 dB(A)
Objem nádrže:
3,5 l
Hmotnost:
1,8 kg (bez vody)
Obsah balení:
přístroj, demineralizační patrona, stříbrná ionizační tyčinka, čistící kartáček
Parametry
| Výrobce | Boneco |
| Hlučnost | 25 dB |
| Typ filtru | vodní |
| Druh | zvlhčovače |
| Doporučená plocha místnosti | 50 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Příkon | 20 W |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Barva | bílé |
| Rozměry (VxŠxH) | 26.3 x 24 x 12 cm |
| Vzduchový výkon | 120 m3/h |
| Kapacita vodní nádržky | 3.5 l |
| Doporučený prostor | 125 m3 |
| Výkon zvlhčování | 300.0 ml/h |
| Velikost místnosti | pro velkou místnost (40–60 m2) |
| Ionizátor | ano |
| Ultrazvukové | ano |
| Typ zvlhčovače | ultrazvukové |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Vodoznak | ano |
| Časovač | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| S aromadifuzérem | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Typ ovládání | s otočným ovladačem |
| S antibakteriální ochranou | ano |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Ultrazvukový zvlhčovač může tvořit bílý povlak na nábytku | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Příliš vysoká vlhkost může podpořit plísně | ano |
| Pro těžké alergiky | nevhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |