Cisco CBS250-48P-4X Business 250 Series Smart Switche Cenová dostupnost a výkon Podnikové switche jsou základní součástí každé sítě. Společnost Cisco nabízí rozsáhlé portfolio síťových přepínačů pro malé firmy, využitelné v každé fázi Vašeho podnikání. Cisco Business 250 Series je další generací cenově dostupných chytrých switchů, které kombinují vysoký výkon sítě, zabezpečení a spolehlivost s rozsáhlou škálou síťových funkcí, které jsou potřebné k vybudování spolehlivé sítě v malém podniku.... Celý popis
Koupit za 15 883 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Cisco switch CBS250-48P-4X-UK (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,370W) - REFRESH
Doprava:
89 Kč
Skladem
15 883 Kč
Koupit za 15 883 Kč
92 %
Cisco switch CBS250-48P-4X-UK (48xGbE, 4xSFP+, 48xPoE+, 370W)-REFRESH (CBS250-48P-4X-UK-RF)
Doprava:
zdarma
Skladem
15 709 Kč
Koupit za 15 709 Kč
93 %
Cisco switch CBS250-48P-4X (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,370W) - REFRESH (CBS250-48P-4X-EU-RF)
Doprava:
zdarma
Skladem
15 680 Kč
Koupit za 15 680 Kč
100 %
Cisco switch CBS250-48P-4X-UK (48xGbE,4xSFP+,48xPoE+,370W) - REFRESH - CBS250-48P-4X-UK-RF
Doprava:
zdarma
Skladem
15 303 Kč
Koupit za 15 303 Kč
Popis
Cisco CBS250-48P-4X Business 250 Series Smart Switche
Cenová dostupnost a výkon
Podnikové switche jsou základní součástí každé sítě. Společnost Cisco nabízí rozsáhlé portfolio síťových přepínačů pro malé firmy, využitelné v každé fázi Vašeho podnikání.
Cisco Business 250 Series je další generací cenově dostupných chytrých switchů, které kombinují vysoký výkon sítě, zabezpečení a spolehlivost s rozsáhlou škálou síťových funkcí, které jsou potřebné k vybudování spolehlivé sítě v malém podniku.
Výhody Cisco Business 250 Series
- Možnost 8 až 48 portů Gigabit Ethernet, GE nebo 10-GE uplink a podpora PoE+
- Plug-and-play s hlasovým, bezdrátovými, datovými, video a připojenými síťovými zařízeními
- Poskytnutí dalšího optického připojení pro vyšší šířku pásma pro uplink a rozšířené možnosti pro napájení přes PoE
- Integrované zabezpečení chránící Vaše obchodní data před neoprávněným přístupem
Stránky produktu: CBS250-48P-4X
Administration guide: Administration guide
Administration guide (pdf): Administration guide (pdf)
Technické specifikace:
Počet portů
52
Provedení
Rack-mount
Porty
48 x GbE RJ45, 4 x 10GbE SFP+, PoE+
Výkon
Switching capacity: 176.0 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 130.94 Mpps
VLAN
Ano
Protokol pro vzdálenou správu
SNMP, RMON, HTTP, HTTPS, TFTP, Telnet, SSH
Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1X, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Velikost MAC tabulky
8 000
RAM
512 MB
Flash
256 MB
Napájení
100-240 V (50-60 Hz), interní
Rozměry (Š x V x H)
445 x 350 x 44 mm
Hmotnost
5.43 kg
Provozní teplota
-5 až 50°C
Provozní vlhost
10 - 90%
Skladovací teplota
-25 až 70 °C
Cenová dostupnost a výkon
Podnikové switche jsou základní součástí každé sítě. Společnost Cisco nabízí rozsáhlé portfolio síťových přepínačů pro malé firmy, využitelné v každé fázi Vašeho podnikání.
Cisco Business 250 Series je další generací cenově dostupných chytrých switchů, které kombinují vysoký výkon sítě, zabezpečení a spolehlivost s rozsáhlou škálou síťových funkcí, které jsou potřebné k vybudování spolehlivé sítě v malém podniku.
Výhody Cisco Business 250 Series
- Možnost 8 až 48 portů Gigabit Ethernet, GE nebo 10-GE uplink a podpora PoE+
- Plug-and-play s hlasovým, bezdrátovými, datovými, video a připojenými síťovými zařízeními
- Poskytnutí dalšího optického připojení pro vyšší šířku pásma pro uplink a rozšířené možnosti pro napájení přes PoE
- Integrované zabezpečení chránící Vaše obchodní data před neoprávněným přístupem
Stránky produktu: CBS250-48P-4X
Administration guide: Administration guide
Administration guide (pdf): Administration guide (pdf)
Technické specifikace:
Počet portů
52
Provedení
Rack-mount
Porty
48 x GbE RJ45, 4 x 10GbE SFP+, PoE+
Výkon
Switching capacity: 176.0 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 130.94 Mpps
VLAN
Ano
Protokol pro vzdálenou správu
SNMP, RMON, HTTP, HTTPS, TFTP, Telnet, SSH
Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1X, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Velikost MAC tabulky
8 000
RAM
512 MB
Flash
256 MB
Napájení
100-240 V (50-60 Hz), interní
Rozměry (Š x V x H)
445 x 350 x 44 mm
Hmotnost
5.43 kg
Provozní teplota
-5 až 50°C
Provozní vlhost
10 - 90%
Skladovací teplota
-25 až 70 °C
Parametry
| Výrobce | Cisco |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro serverovnu | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | se smart správou |
| Hloubka | 35 cm |
| Hmotnost | 7310 g |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 9.5 cm |
| Materiál | kov |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| Bez ventilátoru (fanless) | ne |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 48 |
| Celkový výkon PoE | 370 W |
| Max. PoE výkon na port | 30 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| 802.1X autentizace | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 48 |
| Počet SFP+ portů | 4 |
| Počet LAN portů 10 Gb/s | 4 |
| Přepínací kapacita | 176.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L3 |