CONNECT IT BATTLE RGB herní klávesnice (CZ+SK verze), ČERNÁ Battle RGB, černá --- Profesionální gamingová klávesnice Battle series pro hráče počítačových her v českém a slovenském layoutu s celkem 11 módy barevného RGB podsvícení a sedmistupňovou regulací intenzity podsvícení. K dispozici je 12 multimediálních kláves, bohatý software a pozlacený USB konektor. Dodávána s promo samolepkou herní řady "Battle Series". --- Kromě standardních funkcí nabízí 26 anti-ghost kláves, které zabraňují chybné... Celý popis

Koupit za 686 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

CONNECT IT BATTLE RGB herní klávesnice (CZ+SK verze), ČERNÁ

Battle RGB, černá
---
Profesionální gamingová klávesnice Battle series pro hráče počítačových her v českém a slovenském layoutu s celkem 11 módy barevného RGB podsvícení a sedmistupňovou regulací intenzity podsvícení. K dispozici je 12 multimediálních kláves, bohatý software a pozlacený USB konektor. Dodávána s promo samolepkou herní řady "Battle Series".
---
Kromě standardních funkcí nabízí 26 anti-ghost kláves, které zabraňují chybné interpretaci při stisknutí více kláves najednou. Uživatelský software, který všestrannost této klávesnice vyzdvihne na vyšší úroveň, je ke stažení zcela zdarma na stránkách www.connectit-europe.com. Pomocí zmiňovaného softwaru lze vytvářet uživatelská makra, měnit podsvícení a přeprogramovat klávesy dle vašich potřeb a to vše lze ukládat do 5 různých profilů. Samozřejmostí je u této série prémiový oplet přívodního kabelu a pozlacený USB konektor.
---
Určena pro profesionální i amatérské hráče počítačových her
CZ + SK verze
Software ke stažení zdarma
Barevné variabilní RGB LED podsvícení všech kláves i znaků pro použití večer, v noci nebo obecně za zhoršených světelných podmínek
11 módů barevného podsvícení:
- Comet Storm s 6 volitelnými rychlostmi a 7 volitelnými stupni světelné intenzity (Celoplošný efekt připomínající putující kometu. Směr a barvu lze nastavit v softwaru.)
- Agaits the stream s 6 volitelnými rychlostmi a 7 volitelnými stupni světelné intenzity (Celoplošný barevný efekt kombinující statickou barvu a barevnou postupující vlnu. Směr a barvu lze nastavit v softwaru.)
- Water flow s 6 volitelnými rychlostmi a 7 volitelnými stupni světelné intenzity (Barevný efekt postupující vlny. Směr a barvy lze nastavit v softwaru.)
- Blitz s 6 volitelnými rychlostmi (Celoplošný efekt problikávání 2 barev, které se po čase změní na jiné. Barvy, které se budou objevovat v tomto efektu lze změnit v softwaru.)
- Eight heavenly breaths s 6 volitelnými rychlostmi (Celoplošný efekt prodýchávání, u kterého se změní barva po každém osmém "nádechu". Barvy, které se budou objevovat v tomto efektu lze změnit v softwaru.)
- Static RNBW (Statické celoplošné podsvícení RNBW efektem - fialová, červená, zelená a modrá)
- Breathing se 6 volitelnými rychlostmi (Efekt celoplošného prodýchávání barev s možností volby barev pomocí softwaru.)
- Colour se 7 volitelnými stupni světelné intenzity (Celoplošné podsvícení jednou barvou. Barva lze měnit pomocí klávesy FN + Insert nebo nastavit v softwaru.)
- Trigger s 6 volitelnými rychlostmi a 7 volitelnými stupni světelné intenzity (Celoplošný efekt, který se spustí při stisknutí klávesy. Barvu, směr a typ reakce lze upravovat v softwaru.)
- Neon s 6 volitelnými rychlostmi (Celoplošný efekt měnících se barev.)
- RNBW flow s 6 volitelnými rychlostmi (Celoplošný efekt prolínající se barevné vlny. Směr efektu lze změnit v softwaru)
Možnost úplného vypnutí podsvícení
6 stupňová regulace rychlosti RGB efektu
7 stupňová regulace intenzity světla
Software umožňuje:
- vytváření uživatelských profilů
- přepínání mezi uživatelskými profily
- tvorbu uživatelských maker
- přepínání LED podsvícení klávesnice s možností úplného vypnutí
- modifikaci kláves
12 multimediálních kláves:
- hudební přehrávač
- hlasitost (snížení)
- hlasitost (zvýšení)
- ztlumení zvuku
- stop
- předchozí stopa
- přehrávání/pauza
- následující stopa
- e-mail
- domovská stránka internetového prohlížeče
- zamknutí celé klávesnice
- kalkulačka
Win-Lock (uzamčení Windows klávesy při hraní her bránící nechtěné vyvolání nabídky Windows)
Klasické rozložení kláves
Možnost přenastavení kláves WASD na šipkové ukazatele
26 Anti-ghost kláves zabraňující chybné interpretaci více stisknutých kláves najednou
Přívodní kabel s prémiovým opletem
Pozlacený USB konektor pro maximální konektivitu
Snadná instalace Plug & Play
Univerzální kompatibilita operačních systémů Windows i Mac OS (funkce produktu, které nejsou podporovány Mac OS, nemusí fungovat správně)
Délka přívodního kabelu: 180 cm
Rozměry (d × h × v): 470 x 165 x 35 mm
Hmotnost včetně kabelu: 638 g
---
Balení obsahuje:
Klávesnice
Návod k obsluze
Promo samolepka "Battle Series"
Zobrazit více

Články odjinud