Connect It CI-71

89 %
Stars
(113 hodnocení)

Klávesnice s decentním černým designem se stříbrným lemováním nabízí podsvícení, klasické rozložení kláves i multimediální funkce. Díky univerzálnímu USB konektoru můžete klávesnici používat s jakýmkoliv počítačem. Ke komfortní práci přispívají i velká písmena, kterýma je klávesnice potištěna. Klávesnice je vybavená bílím LED podsvícením, díky tomu se s ní skvěle pracuje i v noci. Speciálním tlačítkem lze podsvícení vypínat a zapínat. K rychlé orientaci po plnohodnotné klávesnici přispívá české... Celý popis

Koupit za 467 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Klávesnice s decentním černým designem se stříbrným lemováním nabízí podsvícení, klasické rozložení kláves i multimediální funkce.
Díky univerzálnímu USB konektoru můžete klávesnici používat s jakýmkoliv počítačem. Ke komfortní práci přispívají i velká písmena, kterýma je klávesnice potištěna.
Klávesnice je vybavená bílím LED podsvícením, díky tomu se s ní skvěle pracuje i v noci. Speciálním tlačítkem lze podsvícení vypínat a zapínat. K rychlé orientaci po plnohodnotné klávesnici přispívá české rozložení kláves.

Vlastnosti
České rozložení kláves
Velký font kláves pro pohodlné psaní
Bílé podsvícení pomocí LED diod pro použití v šeru a tmě
Tlačítko pro vypnutí podsvícení
Matný povrch klávesnice
Kompatibilní s USB 1.1 a 2.0
Délka kabelu: 140 cm
Zobrazit více

Články odjinud