Magnetické levitační chllazení Plně modulární napájecí zdroje řady Corsair RMx jsou vyrobeny z komponent nejvyšší kvality, aby vašemu počítači poskytovaly efektivní výkon 80 PLUS Gold s chladicím výkonem silných ventilátorů Magnetic Levitation. 135mm ventilátor Využívá magnetické levitační ložisko a zakázkově zkonstruované rotory pro vysoký výkon, nízkou hlučnost ložiska a vynikající spolehlivost. Vysoká účinnost Se špičkovou účinností přesahující 90 % produkuje RMx méně hluku a méně tepla,... Celý popis

Koupit za 3 606 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Magnetické levitační chllazení
Plně modulární napájecí zdroje řady Corsair RMx jsou vyrobeny z komponent nejvyšší kvality, aby vašemu počítači poskytovaly efektivní výkon 80 PLUS Gold s chladicím výkonem silných ventilátorů Magnetic Levitation.

135mm ventilátor

Využívá magnetické levitační ložisko a zakázkově zkonstruované rotory pro vysoký výkon, nízkou hlučnost ložiska a vynikající spolehlivost.

Vysoká účinnost

Se špičkovou účinností přesahující 90 % produkuje RMx méně hluku a méně tepla, což znamená méně starostí a více času na hraní.

Plně modulární s více konektory

Zcela modulární kabely znamenají, že připojíte pouze kabely, které váš systém potřebuje, a široká škála přiložených kabelů přidává širokou kompatibilitu s moderními grafickými kartami a základními deskami.

Nulový režim

Při nízkém a středním zatížení se chladicí ventilátor úplně vypne, aby byl provoz téměř tichý, ale jakmile se akce zrychlí, ventilátor se aktivuje a zajistí, že teploty kritických součástí zůstanou pod kontrolou.

Technologie a spolehlivost

Pro konzistentní, spolehlivé napájení a vynikající elektrický výkon je každý napájecí zdroj řady RMx vybaven robustní rezonanční topologií LLC s konverzí DC-DC a 100% japonskými elektrolytickými kondenzátory s hodnocením 105 °C. S přesným načasováním podporuje RMx Microsoft Modern Standby, což zajišťuje extrémně rychlé časy probuzení ze spánku a lepší účinnost při nízké zátěži.

Certifikace

Organizace Cybenetics měří účinnost a hladinu hluku v celém provozním rozsahu napájecího zdroje pomocí více než 1 450 různých kombinací zatížení. Hodnocení účinnosti "Gold" je definováno jako 87 % až 91 % (v závislosti na vstupním napětí). Test hladiny hluku "Standard++" se měří ve stejných konfiguracích tak, aby byl větší než 30 dBA & menší než 35 dBA při zprůměrování údajů o hluku.
Zobrazit více

Parametry

Druh zdroje ATX
Výkon zdroje 850 W
Výrobce Corsair
Hlučnost 35 dB dB
Velikost ventilátoru 135 mm
PFC filtr aktivní
Vypínač napájení ano

Články odjinud