Creality CR-30

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Osa Infinite-Z pro nekonečný tisk: Je vybavena válečkovým dopravním pásem a zajišťuje nepřetržitý tisk. Žádné starosti s tiskem modelu nekonečné délky. Vysoká produktivita, úspora času a nákladově efektivní tisk (rozměry tisku: 200 x 170 x ∞ mm) * K instalaci je k dispozici odnímatelná prodlužovací konzola, která zabrání pádu modelu během tisku. Nylonový dopravní pás: Dopravní pás je vyroben z nylonu odolného proti opotřebení a vyznačuje se vynikající přilnavostí k modelu. Vytištěný model může automaticky... Celý popis

Koupit za 25 785 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Osa Infinite-Z pro nekonečný tisk: Je vybavena válečkovým dopravním pásem a zajišťuje nepřetržitý tisk. Žádné starosti s tiskem modelu nekonečné délky. Vysoká produktivita, úspora času a nákladově efektivní tisk (rozměry tisku: 200 x 170 x ∞ mm) * K instalaci je k dispozici odnímatelná prodlužovací konzola, která zabrání pádu modelu během tisku.
Nylonový dopravní pás: Dopravní pás je vyroben z nylonu odolného proti opotřebení a vyznačuje se vynikající přilnavostí k modelu. Vytištěný model může automaticky spadnout, když se pás odvalí na konec.
Parametry:

Technika formování: FDM
Rozměry tiskárny: 535 x 656 x 410 mm
Velikost tiskové plochy: 200 x 170 x ∞ mm
Hmotnost 3D tiskárny: 16,5 Kg
Teplota trysky: ≤ 240°C
Teplota podložky: ≤ 100°C
Přesnost tisku: ± 0,1 mm
Tloušťka vrstvy: 0,1-0,4 mm
Přenos souborů: USB / paměťová karta
Slicer: Slicer Creality Belt
Formát souboru: STL / OBJ / AMF
Jmenovité napětí: Vstup 100-120V; Výstup 24V
Základní deska: 32 bitová
Jmenovitý výkon: 350W
BL-Touch: NE
Detekce filamentu: ANO
Obnova tisku po výpadku napájení: ANO
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud