Creality Ender-3 Max

97 %
Stars
(2 hodnocení)

Nový větší bratr osvědčené tiskárny Ender 3 Nová tiskárna od Creality 3D je založena na osvědčeném a populárním modelu Ender 3, který byl nyní přepracován a hlavně zvětšen na velikost tiskové plochy 300 x 300 x 340 mm. Nabízí klasický vzhled s celokovovým rámem, který byl ponechán k udržování stability a tuhosti, byly však přidány některé inovace a vylepšení. Jednoduchá konstrukce Díky modulární konstrukci je tiskárna Ender 3 MAX  snadno sestavitelná.   Skleněná karborundová deska Tato skleněná... Celý popis

Koupit za 8 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nový větší bratr osvědčené tiskárny Ender 3

Nová tiskárna od Creality 3D je založena na osvědčeném a populárním modelu Ender 3, který byl nyní přepracován a hlavně zvětšen na velikost tiskové plochy 300 x 300 x 340 mm. Nabízí klasický vzhled s celokovovým rámem, který byl ponechán k udržování stability a tuhosti, byly však přidány některé inovace a vylepšení.

Jednoduchá konstrukce

Díky modulární konstrukci je tiskárna Ender 3 MAX  snadno sestavitelná. 

 Skleněná karborundová deska

Tato skleněná deska je častým upgradem pro klasickou tiskárnu Ender 3, protože má velmi dobrou přilnavost a vysokou rychlost ohřevu. Hladká první vrstva navíc zvyšuje estetiku hotových modelů. S Ender 3 MAX již nemusíte tuto aktualizaci pořizovat, protože ji tiskárna již obsahuje.

V-slot

Ender 3 MAX používá velmi kvalitní V-sloty (hliníkové profily) pro zajištění rovnoměrnějšího pohybu, větší odolnosti proti opotřebení a stabilnější výsledky tisku.

Modulární hotend

Ender 3 MAX má nově vyvinutý design hotendu a zjednodušuje výměnu jednotlivých komponent. Hotend má navíc dva ventilátory, které umožňují lepší odvod tepla. Integrovaná měděná tryska umožňuje lepší tepelnou odolnost a rychlejší tavení materiálů.

Tichý provoz

Speciálně nově vyvinutá základní deska 32 bit  s krokovým ovladačem TMC2208 byla navržena pro maximální snížení hluku. Zajišťuje hladký pohyb a hladinu hluku nižší než 50 dB během tisku.

Inteligentní

Ender 3 MAX  je vybaven funkcí obnovení tisku. Pokud dojde k neočekávanému výpadku el.energie, můžete po obnově snadno a pohodlně pokračovat v tisku. To vám ušetří čas a finance za nový materiál.Navíc nově tiskárna ještě obsahuje senzor filamentu, který ohlídá správné napojení dalšího filamentu.

 

Další vlastnosti:

- 3,5 palcový LCD displej

- Rozměry tiskárny: 513x563x590 mm

- Možnost připojit BLTouch

- Snadné použití

- Prokázaná kvalita značky

- Vysoká přesnost tisku 

 

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud