Creative SoundBlaster Jam V2

98 %
Stars
(21 hodnocení)

SOUND BLASTER JAM V2 Ultralehká Bluetooth® sluchátka na uši s technologií Multipoint Vaše oblíbená přenosná Bluetooth® sluchátka na uši jsou zpět – se stejným designem lehkým jako pírko a vysoce kvalitními neodymovými měniči! Produkt Sound Blaster JAM V2 je nyní vybaven technologií Bluetooth 5.0. Společně s rozšířenými zvukovými kodeky aptX™ HD a aptX™ Low Latency poskytuje nejlepší bezdrátový poslech. Užijte si bohatý a dechberoucí zvuk. Funkce Multipoint umožňuje zřetelně přepínat mezi dvěma... Celý popis

Koupit za 859 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SOUND BLASTER JAM V2

Ultralehká Bluetooth® sluchátka na uši s technologií Multipoint

Vaše oblíbená přenosná Bluetooth® sluchátka na uši jsou zpět – se stejným designem lehkým jako pírko a vysoce kvalitními neodymovými měniči! Produkt Sound Blaster JAM V2 je nyní vybaven technologií Bluetooth 5.0. Společně s rozšířenými zvukovými kodeky aptX™ HD a aptX™ Low Latency poskytuje nejlepší bezdrátový poslech. Užijte si bohatý a dechberoucí zvuk. Funkce Multipoint umožňuje zřetelně přepínat mezi dvěma různými zdrojovými zařízeními Bluetooth, aniž byste vyšli z rytmu.

Zažijte vylepšenou hlasovou čistotu při volání s novou technologií duálního mikrofonu a potlačením šumu. Buďte ve spojení díky až 22hodinové výdrži baterie. Sluchátka Sound Blaster JAM V2 se mohou stát vaším dokonalým bezdrátovým zvukovým společníkem doma během online schůzky nebo na cestách se svým oblíbeným seznamem skladeb.
Užívejte si nadstandardní kvalitu zvuku bezdrátově

Sluchátka Sound Blaster JAM V2 jsou vybavena rozšířenými zvukovými kodeky1 pro všechny typy použití!
Díky kodeku aptX HD si můžete při poslechu hudby vychutnávat streamování v lepší kvalitě, než CD. Užívejte si větší čistotu a hloubku bezdrátově se sluchátky Sound Blaster JAM V2.
Díky kodeku aptX Low Latency je zpoždění zvuku Bluetooth téměř eliminováno bez snížení kvality zvuku. Užívejte si synchronizovaný zvuk a obraz při sledování filmů nebo hraní her s kodekem aptX LL!
Hladké propojení se dvěma zařízeními

Kromě doplnění o nadstandardní zvukové kodeky jsme také rozšířili sluchátka Sound Blaster JAM V2 o technologii
Bluetooth 5.0, která umožňuje nepřerušené bezdrátové streamování zvuku.

Kromě toho můžete sluchátka připojit ke dvěma různým zařízením současně pomocí funkce Multipoint a plynule přepínat mezi zdroji. Jednoduše zastavte zvuk v prvním zařízení a spusťte přehrávání ve druhém, aby se zdroj zvuku přepnul!
Lehký, ale silný

Těšte se na působivý zvukový výkon s našimi vysoce výkonnými 32 mm neodymovými měniči, které zajišťují bohatý a čistý zvuk, který je ideální pro hudbu, filmy nebo hry. Stisknutím tlačítka Bass Boost našlápněte basy ve sluchátkách Sound Blaster JAM V2! Cítíte praskání výbuchů a rachocení země. Užijte si dechberoucí zážitek z filmů nebo her pouhým stisknutím tlačítka.
Přizpůsobte si hudbu

Dáváte-li přednost basům nebo rádi slyšíte všechny detaily ve vokálech, nová kreativní aplikace vám umožní změnit nastavení EQ tak, jak vám vyhovuje v kabelovém režimu. Se sadou SmartComms získáte přístup k individuálnímu nastavení grafického ekvalizéru Sound Blaster a k dalším nastavením přehrávání a mikrofonu v univerzální kreativní aplikaci! 2
Chytré nástroje pro chytrou komunikaci

Představujeme sadu SmartComms, která obsahuje náš zbrusu nový balíček inteligentních komunikačních technologií určených k vylepšení vašeho online volání. Zapnutím funkce VoiceDetect se bude mikrofon vypínat a zapínat, aniž byste museli hnout prstem. Nebo použijte naši technologii obousměrného potlačení šumu NoiseClean, abyste se zbavili veškerého okolního šumu ve vašem prostředí i od ostatních účastníků.
Chcete-li získat přístup k těmto rozšířeným funkcím, stačí si stáhnout aplikaci Creative a používat sluchátka Sound Blaster JAM V2 připojená kabelem k vašemu počítači.
Dva mikrofony mikrofon, dvojnásobná čistota

Sluchátka Sound Blaster JAM V2 jsou vybavena dvěma mikrofony a technologií potlačení šumu Qualcomm cVc™ 8.0. Tyto funkce se společně doplňují, aby zachytily váš hlas a potlačily šum na pozadí. Díky tomu je volání v režimu Bluetooth báječným zážitkem.
22 hodin zábavy

Díky výdrži baterie3 vydrží sluchátka Sound Blaster JAM V2 v provozu celý den. Když jim dojde šťáva, můžete přejít na kabelový poslech pomocí kabelu USB-C nebo je nechat nabít stejným kabelem USB-C. Po 10 minutá lze sluchátka používat další 4 hodiny!

1Vaše zdrojové zařízení Bluetooth musí používat stejné kodeky nebo musí používat vysílač aptX HD/aptX LL, například Creative BT-W3.
2Funkce aplikace Creative jsou u tohoto produktu k dispozici pouze v počítači v režimu připojení kabelem.
3Skutečná výdrž baterie se bude lišit podle použití, nastavení a podmínek prostředí
Obsah balení

• 1 x Sound Blaster JAM V2
• 1 x další pár výstelek
• 1 x nabíjecí kabel USB Type-C na A
• 1 x stručná úvodní příručka
• 1 x leták s informacemi o shodě
• 1 x leták s informacemi o záruce
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 22 hodin
Účel herní
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Creative
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor USB-C
Typ sluchátek uzavřená
Délka přívodního kabelu 120 cm
Hmotnost 84 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 32 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud