Number of 10/100/1000BASE-TX ports DGS-1210-24P - 24 ports Number of SFP ports DGS-1210-24P - 4 ports Switch Capacity - 56 Gbps Power (per device) Fan (per device) Link/Activity/Speed/PoE (per 10/100/1000Base-T port) Link/Activity/Speed (per SFP port) Button to switch LED display mode between PoE and Link/Activity DGS-1210-24P - 9.7W / 120W DGS-1210-24P - 441 x 209.9 x 44 mm L2 Features MAC Address Table: 16K Flow Control 802.3x Flow Control HOL Blocking Prevention Jumbo Frame up to 13,000... Celý popis
Koupit za 10 657 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
D-Link DGS-1210-24P 28-port Smart PoE Switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W EDF_385519
Doprava:
zdarma
Skladem
10 657 Kč
Koupit za 10 657 Kč
0 %
D-Link DGS-1210-24P, 24 PoE 10/100/1000 Base-T port + 4 TP/SFP Combo Ports
Doprava:
zdarma
Skladem
16 760 Kč
Koupit za 16 760 Kč
95 %
D-Link DGS-1210-24P, 24 PoE 10/100/1000 Base-T port + 4 TP/SFP Combo Ports DGS-1210-24P/E
Doprava:
99 Kč
12 390 Kč
Koupit za 12 390 Kč
96 %
D-Link DGS-1210-24P Smart PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W (DGS-1210-24P/E)
Doprava:
zdarma
Skladem
11 798 Kč
Koupit za 11 798 Kč
93 %
D-Link DGS-1210-24P D-Link DGS-1210-24P 28-port Smart PoE Switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 193W
Doprava:
89 Kč
Skladem
11 151 Kč
Koupit za 11 151 Kč
Popis
Number of 10/100/1000BASE-TX ports
DGS-1210-24P - 24 ports
Number of SFP ports
DGS-1210-24P - 4 ports
Switch Capacity - 56 Gbps
Power (per device)
Fan (per device)
Link/Activity/Speed/PoE (per 10/100/1000Base-T port)
Link/Activity/Speed (per SFP port)
Button to switch LED display mode between PoE and Link/Activity
DGS-1210-24P - 9.7W / 120W
DGS-1210-24P - 441 x 209.9 x 44 mm
L2 Features
MAC Address Table: 16K
Flow Control
802.3x Flow Control
HOL Blocking Prevention
Jumbo Frame up to 13,000 Bytes
IGMP Snooping
IGMP v1/v2 Snooping
IGMP Snooping v3 Awareness
Supports 256 IGMP groups
Supports at least 64 static multicast addresses
IGMP per VLAN
Supports IGMP Snooping Querier
MLD Snooping1
Supports MLD v1/v2 awareness
Supports 256 groups
Fast Leave
Spanning Tree Protocol
802.1D STP
802.1w RSTP
Loopback Detection
802.3ad Link Aggregation
Port Mirroring
One-to-One, Many-to-One
Supports Mirroring for Tx/Rx/Both
Multicast Filtering
Forwards all unregistered groups
Filters all unregistered groups
LLDP, LLDP-MED
VLAN
802.1Q Tagged VLAN
VLAN Group
Max. 256 static VLAN groups
Max. 4094 VIDs
Management VLAN
Asymmetric VLAN
Auto Voice VLAN
Max. 10 user-defined OUI
Max. 8 default OUI
Auto Surveillance VLAN
Quality of Service (QoS)
802.1p Quality of Service
Queue Handling
Strict
Weighted Round Robin (WRR)
8 queues per port
Bandwidth Control
Port-based (Ingress/Egress, min. granularity for 10/100/1000Base-T ports is 15 Kb/s)
CoS based on
802.1p Priority Queues
DSCP
ToS
TCP/UDP port number
IPv6 traffic class1
DGS-1210-24P - 24 ports
Number of SFP ports
DGS-1210-24P - 4 ports
Switch Capacity - 56 Gbps
Power (per device)
Fan (per device)
Link/Activity/Speed/PoE (per 10/100/1000Base-T port)
Link/Activity/Speed (per SFP port)
Button to switch LED display mode between PoE and Link/Activity
DGS-1210-24P - 9.7W / 120W
DGS-1210-24P - 441 x 209.9 x 44 mm
L2 Features
MAC Address Table: 16K
Flow Control
802.3x Flow Control
HOL Blocking Prevention
Jumbo Frame up to 13,000 Bytes
IGMP Snooping
IGMP v1/v2 Snooping
IGMP Snooping v3 Awareness
Supports 256 IGMP groups
Supports at least 64 static multicast addresses
IGMP per VLAN
Supports IGMP Snooping Querier
MLD Snooping1
Supports MLD v1/v2 awareness
Supports 256 groups
Fast Leave
Spanning Tree Protocol
802.1D STP
802.1w RSTP
Loopback Detection
802.3ad Link Aggregation
Port Mirroring
One-to-One, Many-to-One
Supports Mirroring for Tx/Rx/Both
Multicast Filtering
Forwards all unregistered groups
Filters all unregistered groups
LLDP, LLDP-MED
VLAN
802.1Q Tagged VLAN
VLAN Group
Max. 256 static VLAN groups
Max. 4094 VIDs
Management VLAN
Asymmetric VLAN
Auto Voice VLAN
Max. 10 user-defined OUI
Max. 8 default OUI
Auto Surveillance VLAN
Quality of Service (QoS)
802.1p Quality of Service
Queue Handling
Strict
Weighted Round Robin (WRR)
8 queues per port
Bandwidth Control
Port-based (Ingress/Egress, min. granularity for 10/100/1000Base-T ports is 15 Kb/s)
CoS based on
802.1p Priority Queues
DSCP
ToS
TCP/UDP port number
IPv6 traffic class1
Parametry
| Výrobce | D-Link |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | se smart správou |
| Vyrovnávací paměť (buffer) | 4198 kB |
| Přepínací kapacita | 56.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |
| Hloubka | 25 cm |
| Hmotnost | 3750 g |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 4 cm |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 24 |
| Celkový výkon PoE | 193 W |
| Max. PoE výkon na port | 30 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 28 |
| Počet SFP+ portů | 4 |
| Počet SFP portů | 4 |