USW-Pro-48 je managovatelný Gigabitový L2 switch s 48x Gigabit LAN porty a čtyřmi porty SFP+ s přenosovou rychlostí 10Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě, statistice portů a mnoho dalšího. UBNT USW-Pro-48 Správa přes UniFi Controller USW-Pro-48 nemá webový management ale je spravován centrálně pomocí UniFi Controlleru s podporou mobilní aplikace UniFi a nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2,... Celý popis
Koupit za 23 378 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
0 %
Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 - 48x GbE, 4x SFP+
Doprava:
zdarma
Skladem
23 378 Kč
Koupit za 23 378 Kč
0 %
USW-Pro-48 UniFi switch 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+
Doprava:
zdarma
18 413 Kč
Koupit za 18 413 Kč
94 %
Ubiquiti USW-Pro-48 UniFi Switch PRO 48 USW-Pro-48
Doprava:
99 Kč
17 542 Kč
Koupit za 17 542 Kč
95 %
Přepínač Ubiquiti UniFi Pro 48 portů Gigabit Ethernet
Doprava:
zdarma
17 309 Kč
Koupit za 17 309 Kč
100 %
Ubiquiti Networks UniFi USW-PRO-48 síťový přepínač Řízený L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Stříbrná (USW-PRO-48)
Doprava:
zdarma
17 014 Kč
Koupit za 17 014 Kč
Popis
USW-Pro-48 je managovatelný Gigabitový L2 switch s 48x Gigabit LAN porty a čtyřmi porty SFP+ s přenosovou rychlostí 10Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě, statistice portů a mnoho dalšího.
UBNT USW-Pro-48
Správa přes UniFi Controller
USW-Pro-48 nemá webový management ale je spravován centrálně pomocí UniFi Controlleru s podporou mobilní aplikace UniFi a nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2, včetně provozního režimu (přepínání, zrcadlení nebo agregace) na port. UniFi Network Controller a mobilní aplikace umožňují správcům konfigurovat a sledovat prakticky všechny funkce přepínače v grafickém uživatelském rozhraní odkudkoli.
UBNT USW-Pro-48
Redundantní napájení
Tato generace switchů podporuje redundantní napájení přes speciální konektor k UniFi SmartPower jednotce v případě selhání primárního zdroje u switche.
UBNT USW-Pro-48
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Úchyty do 19" racku
Technické parametry
Konektory a rozhraní
Rychlost LAN:(48) 10/100/1000Mbps
Optické rozhraní:(4) 10Gbps
Ostatní:Dotykový displej
Napájení
Redundantní napájení:Ano
Typ napájení:Ze sítě (230V), UniFi SmartPower RPS
Napájení přes konektor/svorkovnici:230V AC
Fyzické charakteristiky
Provedení:Rackmount
Ventilátory:Bez ventilátoru
Šasi:Kovové
Provozní teplota [°C]:-5 až 40
Výška [mm]:44
Šířka [mm]:442
Obecné
Rychlost přepínání [Gbps]:176
Jumbo rámec [Bytes]:9000
Tabulka MAC adres:16000
Software
Management:UniFi controller
Funkce:VLAN, DHCP snooping
Výchozí IP adresa:192.168.1.20, Dynamická z DHCP
Výchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt
UBNT USW-Pro-48
Správa přes UniFi Controller
USW-Pro-48 nemá webový management ale je spravován centrálně pomocí UniFi Controlleru s podporou mobilní aplikace UniFi a nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2, včetně provozního režimu (přepínání, zrcadlení nebo agregace) na port. UniFi Network Controller a mobilní aplikace umožňují správcům konfigurovat a sledovat prakticky všechny funkce přepínače v grafickém uživatelském rozhraní odkudkoli.
UBNT USW-Pro-48
Redundantní napájení
Tato generace switchů podporuje redundantní napájení přes speciální konektor k UniFi SmartPower jednotce v případě selhání primárního zdroje u switche.
UBNT USW-Pro-48
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Úchyty do 19" racku
Technické parametry
Konektory a rozhraní
Rychlost LAN:(48) 10/100/1000Mbps
Optické rozhraní:(4) 10Gbps
Ostatní:Dotykový displej
Napájení
Redundantní napájení:Ano
Typ napájení:Ze sítě (230V), UniFi SmartPower RPS
Napájení přes konektor/svorkovnici:230V AC
Fyzické charakteristiky
Provedení:Rackmount
Ventilátory:Bez ventilátoru
Šasi:Kovové
Provozní teplota [°C]:-5 až 40
Výška [mm]:44
Šířka [mm]:442
Obecné
Rychlost přepínání [Gbps]:176
Jumbo rámec [Bytes]:9000
Tabulka MAC adres:16000
Software
Management:UniFi controller
Funkce:VLAN, DHCP snooping
Výchozí IP adresa:192.168.1.20, Dynamická z DHCP
Výchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt
Parametry
| Výrobce | UBIQUITI |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro serverovnu | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 6250 g |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 4 cm |
| S redundantním napájením | ano |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| Cloudová správa | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 48 |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 48 |
| Počet SFP+ portů | 4 |
| Počet SFP portů | 4 |
| Počet LAN portů 10 Gb/s | 4 |
| Přepínací kapacita | 176.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L3 |